Порушення банком закону та здорового глузду

RuslanSi 11 квітня 2022, 18:31
Я бізнесмен. Знаходжусь закордоном, повинен портнерам сплатити кошти, для цього намагався поповнити СВОЮ картку Револют — відхилено.
У банку сказали, що є якійсь ліміт 30000грн/місяць.
Я спитав, де таке написано?
Відповідь вбила — це внутрішньо банківське.
Чого? Як мені з людьми розрахуватись?
Приват — дно-днище
11 квітня 2022, 19:53
Вітаємо!
Проведення операцій у період воєнного стану вимагає додаткової уваги. Банк зобов´язаний застосовувати ризик-орієнтований підхід та вживати відповідні заходи для мінімізації таких ризиків згідно з чинним законодавством. Наразі максимальна сума за такими операціями становить 30000 грн/місяць.

Jokets
Jokets
11 квітня 2022, 18:59
А закон? Какой закон?
Три літри
Три літри
11 квітня 2022, 19:32
А каким боком твоя личная карта к твоим бизнес-делам? Что револютовская, что приватовская. Возвращайся в Украину, обращайся в банк и плати своим партнёрам со своего бизнес-счёта.
21 квітня 2022, 6:47
Якщо людина постійно проживає за кордоном, та не є податковим резидентом України, то може користуватись своїми іноземними рахунками (так, Україна буде іноземною державою в цьому випадку) згідно місцевого законодавства та надає пояснення місцевій податковій.
Для місцевої податкової може бути пофіг що там за рахунок, головне — щоб він був зарепортаний відповідним чином.

І не ваше діло, чому людина платить так або інакше. Також, це не діло української податкової.

Ви, перш ніж давати поради про це подумали?
StarFighter27
StarFighter27
11 квітня 2022, 23:46
По какому законодательству?
Анна hd
Анна hd
12 квітня 2022, 12:28
Про який закон мова може йти. Хіба багато років поспіль не розлучалася корупція? Який може бути результат? Результат тільки один-припинити будь-які відносини з цією країною. Нехай розводить своє основне багатство (корупцію) далі.
21 квітня 2022, 6:52
Шановний банк, відповідайте по суті, без словоблуддя.
є апдейти від НБУ по лімітам

Національний банк обмежив загальним лімітом у 100 тис. грн (у еквіваленті) на місяць

Звідки число 30к/міс у квітні? Або ви показуєте чим ви керуєтесь, або робите 100 к згідно лімітам НБУ.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Порушення банком закону та здорового глузду