вкладчик Подоляко 11 квітня 2022, 16:52
Вже закінчились обстріли відновлено електропостачання відділення на просп. Перемоги 96 цілісіньке але не працює можливо персонал розбігся але там стоїть терміна і 2 банкомати ще два термінали по просп. миру 49 всі вони підключені до злектрики але не працюють на прийом готівки пишуть що термінал приймає 0 готівки. То для чого вони стоять коли люди не можуть поповнити свої картки щоб розрахуватись за просьбою міського голови за комуналку яку потрібно відновлювати. Зате центроальне відділення по вул Серьожнікова винайшло новий спосіб маринування людей щоб попасти в приміщення потрібно записатись на вулиці що і зробив 1 квітня призаписі повідомили що перекличка буде 10 квітня прийшов відмітився і отримав повідомлення що приходьте 20 квітня на 9,30 ранку то можливо попадете в приміщення і це лише для того щоб внести гроші на карту. Як можна назвати такий сервіс коли термінали грошей не приймають відділення не працюють.
11 квітня 2022, 19:19
Добрий вечір!
Банк робить все, щоб забезпечити клієнтів якісними послугами та можливістю в будь-який момент скористатись своїми коштами. Ми постійно реагуємо на ситуацію та надаємо банківські послуги, як за умов пандемії, так і під час війни. Відділення банку, банкомати та термінали самообслуговування працюють у безперебійному режимі в тих населених пунктах, в яких немає загроз для здоров’я й життя працівників та клієнтів.
Поповнити картку ( переказом P2P ) та оплатити комунальні платежі можна через Приват24. Просимо проявити терпіння та розуміння.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
12 квітня 2022, 0:26
Наверное в стране война и логично представить, что не все будет работать вам привычном режиме. Но вы почему-то считаете, что даже с риском для вашей и жизни других людей кто-то должен работать как обычно) максимальное чсв

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приват банк в чернігові працює на створення негативного відношення в клієнтів до установи