Заявление о мошенничестве

Анна Мелконян 9 квітня 2022, 0:49
Відділення за адресою: Київ, вул. Декабристів, 3
Сегодня с моей пенсионной карти были сняты деньги, четыре патежа подряд. Мне приходили сообщения об оплате сайтов бытовая техника, apple.com (я никогда не пользовалась услугами этих компаний и ни на одном из сайтов не была зарегестрирована.). Так как я нахожусь за границей, я попыталась позвонить на горячую линию 0737161131- 20 мин в ожидании без результатно. В чате онлайн мне обьяснили, что могут мне помочь только заблокировать карту. Моя пенсия составляеет 2300грн из них 1600грн сняли непонятно куда. Конслюльтант предлоила мне обратиться на сайт который был оплачен, но я даже зайти туда не могу, не получается проити индификацию, так как это apple.com они ждут что я зайду з айфона или айпада, но у меня самсунг, я к этому сайту не имею отношения никакого.
9 квітня 2022, 11:20
Безпека коштів клієнтів є нашим пріоритетом. Ми робимо все, щоб не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Проведення оплати в інтернеті можливе лише в разі, якщо дані картки, що відомі лише її власнику, були введені для здійснення оплати або прив'язки картки на сторонньому сайті.
За вашим зверненням в підтримку була надана інформація по операціям та способам повернення коштів, а саме, про можливість звернутись самостійно до отримувача для повернення платежу. Також надана інформація, що можна подати заявку на оскарження платежів за правилами міжнародної платіжної системи. Якщо ви все ж забажаєте подати заявку на оскарження, це можна зробити звернувшись в чат на сайті: https://privatbank.ua/