0.00001% — що це було???

wuzicka 8 квітня 2022, 18:02
Вітаю!
Дана ситуація нагадує про мародерів-орендодаців, які здають тобі квартиру у січні-лютому за умовних 500 дол. Гостра фаза війни — вони такі добрі — у березні залишають платіж без змін (не забуваємо, що йде війна). У квітні всім стає зрозуміло, що перемога за нами і всюди говорять, що необхідно піднімати економіку (так, погоджуюсь, дійсно потрібно). Тому в перших числах квітня (а не наприкінці березня, щоб можна було розглянути якісь варіанти) — до тебе приходять і кажуть, що орендна плата за квітень (травень) — 1000 дол. і ти ще повинен подякувати, бо могло бути 1500 дол.
Так і з Приватбанком —
З 1 березня і до 1 червня 2022 року запроваджуються наступні умови:
Відсоткова ставка — 0,00001%. Відсутній мінімальний обов’язковий платіж.
Ок. В тебе платіж, щоб залишитися у пільговому періоді — умовних 12000 грн. Ти тупо не переживаєш, щоб їх сплатити (маєш більш важливі справи, на твою думку), бо 0,0001% це не та сума, щоб кидати куди важливіші справи взамін простоювання біля терміналу від 30 до 90хв, як повезе.
АЛЕ! 8 квітня ти дивишся у приват24 і вже бачиш 350грн % заборгованості.
І тобі кажуть, так ми знизили ставку до 1,7%. І нам дуже тяжко.
Приватбанк ВСІМ тяжко! Але для чого вводити людей в оману?
8 квітня 2022, 19:14
Вітаємо.
Банківська система повинна працювати, аби забезпечувати і передову, і тил. Економічний фронт також дуже важливий для перемоги. І тому з 1 квітня ми частково повернули деякі тарифи, при цьому знизивши їх порівняно з довоєнним рівнем. Так, зараз встановлено пільговий розмір кредитної ставки на рівні 1,7%, що є вдвічі меншим, ніж до війни. Проценти нараховуватимуться і у травні, але до 1 червня за кредитними канікулами погашення платежу не буде обов'язковим.

8 квітня 2022, 18:36

Тебе не кажется что это как раз ты выступаешь в роли клиента-мародёра. Ты ничуть не смущаясь сравниваешь задирание цен арендодателями и неизменённые проценцы в банке под которыми ты подписался когда заключал договор.

Я очеьн не люблю Приват. Но вот когда такие вот клиенты нагло врут в глаза, прям как какие-нибудь рашисты про Бучу или Мариуполь… Хорошо что у нас нет финансовой Гааги, иначе б вас уже засудили и выписали бы пожизненный запрет на обслуживание в банках.
8 квітня 2022, 20:57
Для чого виривати з контексту?
я чітко написав — якби попередили, що у квітні піднімуть проценти, то все ок! заплатив і забув.
де брехня?
8 квітня 2022, 21:42
Ничего не вырвано: Приватбанк не поднимал проценты, Приватбанк вернул проценты после обещания ввести кредитные каникулы до июня. Проценты не стали выше чем были к примеру в январе.
9 квітня 2022, 0:26
Отож була подана інформація, що 0,0001% до 01.06.2022. І до чого тут січень, якщо мова йде про період 01.03-01.06.22.
Думку вашу зрозумів, спорити далі не буду…
MykolaA
MykolaA
8 квітня 2022, 19:01
«Приватбанк ВСІМ тяжко! Але для чого вводити людей в оману?» — який файний літературний опус!
Шановний авторе! Поверни борг і живи на свої!
Serj1989
Serj1989
8 квітня 2022, 19:51
Форс-мажор.Чекайте дуже магато позовів до суду.
8 квітня 2022, 21:43
Это не форс-мажор, это банальный бытовой просчёт когда у тебя нет денег закрыть трешку занятую до получки.
8 квітня 2022, 20:59
Так і зроблю! поверну борг і буду дотримуватися правил, які були до гострої фази війни, оскільки нові дуже часто міняються…