Anastasia Everkina 19 грудня 2020, 18:06
Була заборгованості із-за КАРТОЧКИ ГОЛД всього навсього 80 ГРИВЕНЬ. Оператор витріпав нєрви, розказував де взяти кошти, казав як нам жити і в кого позичати. Вже пішли кинути ті 80 ГРИВЕНЬ, вони позаблоковували скрізь, не можна додзвонитися і поговорити.
0633375880номер з телефону з якого дзвонив чоловік, не придставився і почав розказувати і погрожувати.
20 грудня 2020, 10:29
Даних вказаних вами у відгуці недостатньо, щоб ми могли вас ідентифікувати та перевірити інформацію за описаною ситуацією. Звернулись в особистому повідомленні для уточнення деталей.
vlad15 19 грудня 2020, 13:31
Закончился срок действия карты для выплат.
Пришел в отделение по адресу: ул.Ирпенская,76 чтобы получить новую карту для выплат.
Сотрудница, на бейджике было указано: заместитель начальника отделения, начала оформлять мне две карты, на мое требование что мне нужна только карта для выплат она ответила что так нельзя и получить нужно две и никак иначе.
Позвонил на горячую линию и получил ответ что сотрудница отделения меня обманывает.
В итоге после никому не нужных разговоров на повышенных тонах я получил только одну карту как и должно быть.
В итоге процедура, которая занимает 5-7 минут, заняла около часа из за данной сотрудницы, которой было абсолютно *** на людей которые стояли в очереди на улице при температуре минус 1 ожидая пока я решу свой вопрос.
Оно то и понятно, она ведь своей *** сидит на теплом стульчике, а люди пусть мерзнут ведь ей нужно заработать свой бонус обманывая клиентов банка.
19 грудня 2020, 13:54
Вибачте, будь ласка, за цю прикру ситуацію.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та перевірити ваш сигнал.
Igoreekzp 19 грудня 2020, 10:54
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 152
18.12.2020 пришло сообщение в приложение приват24 о том что я есть в списке основных победителей которые выиграли одну из пяти колонок JBL или главный приз IPhone 11 и что со мной свяжется в ближайшее время представитель банка который сообщит как забрать подарок. Однако 19.12.2020 пришло сообщение о том, что приватбанк приносит свои извинения, что в системе произошёл сбой и они приносят свои извинения что подарок мне не положен. Вот так проходят акции от приватбанк. Мошенники одним словом.
19 грудня 2020, 15:13
Вибачте нас за цю прикру помилку. Розуміємо всю глибину вашого розчарування і щиро засмучені таким обігом подій.
Константин Швачка 19 грудня 2020, 0:41
Закрытие счета ФОП в приватбанке это то еще приключение. Если определиться с этим решением сразу нужно учесть несколько факторов.

1. Доступ к кабинету пропадет после закрытия счетов, все выписки нужно достать заранее для бухгалтера
2. Всех клиентов нужно предупредить о смене банковских счетов и лучше это сделать под конец квартала
3. Нужно просмотреть все счета на наличие нулевого баланса, в том числе и дополнительных, а не только тех на которые поступают средства

Все же счета получилось закрыть и хочу выразить благодарность чату поддержки и оператору Юлии которая помогла закрыть счет за 5-10 минут.
19 грудня 2020, 10:59
Добрий ранок!
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди готові прийти на допомогу в будь-який момент та вирішити ваші питання. Будемо раді подальшій співпраці :)
Pachkewich86 18 грудня 2020, 22:34
в городе мелитополе в отделение по ул.Монастырская, муж зашол сегодня оплачивать квитанции в терминале с трехлетним ребенкам, было три кветанции, две из них ему помог консультант разобраться и сразу убежала потомучто было уже 25 мин.шестого(они до половину шестого)он простоял еще пять мин. разберая как оплатить следующую и только уборщица спрашивала долго ли он будет, а потом спустился начальник, сказал банк закрыт, после того как муж спросил где консультант, чтоб помочь! первое -как они могут убежать с работы когда стоит клиент в банке и второе он стоял с ребенком и не одна консультанша не соизволила довести дело!!! одну квитанцию он так и неоплатил!!!
19 грудня 2020, 10:51
Добрий ранок!
Банк піклується про здоров'я клієнтів і надає можливість здійснення платежів віддалено, без відвідування відділень за допомогою Приват24, а також лінії платежів 3700.
Також, звернулись в особистому повідомленні, щоб детально перевірити інформацію за вашим сигналом.
Sergey20 18 грудня 2020, 14:26
Сегодня 18.12.2020 я обратился в отделение Приватбанка с целью замены карты из-за истечению срока использования. В отделении банка мне сделали отказ. Указав на то что у меня есть карта универсальная голд, которую мне годом ранее добровольно-принудительно навесили со словами, что я обязан ее иметь иначе мне не выдадут реквизиты для центра занятости. При этом мне не понятно как так получается: в выдаче карты мне отказали (карта нужна для монетизации).Со мною расторгли договор в одно стороннем порядке. А картой голд я мог бы пользоваться. Эксперт приват банка сказал обратится на горячую линию. Там мне сказали почти тоже самое что и в банке, рознь была лишь в том, что она подробно объяснила пользованием картой голд и что она не подходит для монитизации. На вопрос какая причина таких действий, мне сказали мы не можем вам сказать) Бред какой- то.
18 грудня 2020, 14:58
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.
alljjazz 18 грудня 2020, 12:28
Нахожусь за рубежом на карантине. Приват заблокировал все счета и аккаунт без предупреждения. Причина: наданих Вами раніше особистих даних недостатньо. Будь ласка, зверніться до будь-якого відділення ПриватБанку та разом зі співробітником відділення оновіть дані – це забере 5 хвилин. 5 минут! Когда клиент в другой стране!
Без звонка, сообщений. Просто в одностороннем порядке заблокировал аккаунт. Финансовый номер не действительный, в чате тебя не могу опознать!
Поддержка пишет: «в вашей ситуации, только ехать в Украину.» «на жаль, без варіантів у Вашому випадку».
Банк, который бросает своих клиентов, блокирует ваши деньги. Не помогает в экстренных ситуациях и блокирует счета, когда люди заграницей! И им все равно!
На карантине еще 8 дней. Деньги заблокированы.
РЕКОМЕНДУЮ менять банк! И рассмотреть альтернативные банки.
18 грудня 2020, 14:04
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. Додатково зв'яжемось з вами за результатом.
department11 18 грудня 2020, 8:36
КБ ПРИВАТБАНК в односторонньому порядку було заблоковано рахунки клієнта, який знаходиться за кордоном!!!

В кабінеті приват 24 висить вимога надати «докази походження коштів,» — ці вимоги було виконано, надано довідки про доходи, про вид зайнятості, навіть довідку про природу походження коштів на рахунку — результат НОЛЬ.

Написав вимогу від 08 грудня — припинити одностороннє порушення умов договору, знову у всіх можливих форматах надав всі можливі довідки — результат НОЛЬ.

Подав повторну скаргу 10 грудня — результат: 11.12.20 р. дзвінок від банку з номеру +380927896555, повідомлено що ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ЄДИНОЮ умовою розблокування рахунків Є надання довідки за формою W-8!

Таким чином, вимоги надати докази підтвердження доходів були безпідставними, адже причиною блокування рахунків було не застосування фінмоніторингу (для цього і підстав ніяких не було), а вимоги самосертифікації fatca! Як наш клієнт мав здогадатися що від нього потрібно, якщо вимагали спочатку одне, потім зовсім інше, це нікого особливо не хвилює.

За таких обставин, блокування рахунків є свавільним порушенням законодавства — спочатку повинна бути донесена законна вимога, лише потім, у разі її невиконання, як наслідок, в виключних випадках, можливе блокування, а не навпаки! Як НБУ та Мінфін допускає таке свавілля, в голові не вкладається. Хоча, хіба це перша така історія з блокування рахунків без жодних достатніх підстав? І де реакція цих НБУ, Мінфінів?

Зважаючи на шантаж блокуванням, і цю нову вимогу було також виконано! Форму 8ben було надано додатком до заяви № 3 від 13 грудня, одночасно надано шляхом завантаження в додатку приват 24, надіслано поштою на help@pb.ua, swift@privatbank.ua.

Результат – НОЛЬ.

15 грудня звернувся на всі можливі канали, з заявою #4 повторно надіславши додатки в усіх можливих форматах.

Результат — нарешті (на девятку добу блокування) відповідь help@pb.ua від 16 грудня, що виявляється, форма невірно заповнена, в частині найменування, — написано звертатись до онлайн консультанта в приват 24 та надати йому форму або надати через телефон 3700 (не знаю, як форму pdf надати через дзвінок, доречі, в чат її в форматі pdf також не завантажити, якщо комусь це цікаво).

Звернувся 16 грудня до онлайн консультантів приват 24 з новою формою, питанням, чому рахунки заблоковано після виконання всіх вимог банку, намагався з'ясувати, в чому проблема.

Відповідь консультанта — очевидних проблем не виявлено! Завантажені документи відповідають вимогам, ЗАЯВКУ СФОРМОВАНО, чекайте добу поки розблокують.

ЯК ТАК, ЛИШЕ НА ДЕВЯТИЙ ДЕНЬ БЛОКУВАННЯ ТІЛЬКИ ЗАЯВКУ БУЛО СФОРМОВАНО, А ЯК МОЇ ЧОТИРИ ЗАЯВИ З ДОДАТКАМИ?

Хоча, кого це цікавить… Результат після спливу зазначеного строку — НОЛЬ.

ПОВТОРНО заповнив форму за зразком на сайті іншого банку, надіслав у всіх можливих форматах на всі канали зв'язку — в додаток приват 24, на пошту help@pb.ua, swift@privatbank.ua, повторно зв'язався з оператором чату онлайн консультації, намагався з'ясувати, чи підходить черговий варіант форми, якщо так, розблокувати рахунки, якщо ні — ДОСТУПНО ПОЯСНИТИ В ЧОМУ САМЕ НЕ ПІДХОДИТЬ ФОРМА, НАДАТИ ЗРАЗОК АБО РОЗЯСНИТИ ХОЧА Б ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ВІД Клієнта.

Відповідь — чекайте добу, питання буде вирішено, про якісь недоліки в формі не повідомлено, на питання, де взяти зразок форми, яка нарешті влаштувала б банк, відповіді не отримано, ніяких цінних порад не отримано (аналізуйте запис).

За спливом доби, результат — НОЛЬ, повторно 18 грудня здійснено звернення на пошту help@pb.ua з черговим, вже десятим, напевне, питанням, що тепер заважає нормально виконувати свої зобовязання за договором, що тепер не влаштовує банк, і, саме головне, ЯКИМ ЧИНОМ КЛІЄНТ МІГ БИ ОТРИМАТИ ТАКУ МИЛІСТЬ, ЯК РОЗ'ЯСНЕННЯ, ЩО І ЯК КОНКРЕТНО ПОТРІБНО ЩЕ ЗРОБИТИ, ЩОБ БАНК НАРЕШТІ ЗАЛИШИВ І КЛІЄНТА І ЙОГО РАХУНКИ В СПОКОЇ.

Станом на момент написання цієї заяви вже пройшла чергова доба (дванадцята!) свавільного блокування рахунків і за весь цей час ніяких навіть мінімальних проявів бажання якось розібратися в цій ситуації, на жаль, не виявлено (аналізуйте переписку в чаті онлайн допомоги, листи від 08, 10, 13, 15 грудня, додаток до листа 4 від 15 грудня, всю інформацію в додаткі приват 24, зміст наданих відповідей та їх відповідність обставинами справи). Робіть висновки.

Вже неодноразово повідомлялось, що всі ці недолугі дії з блокування рахунків людей є причиною таких наслідків як неможливість користування власністю, в тому числі такими діями унеможливлено здійснення будь-яких покупок, в тому числі продуктів харчування, одягу, ліків, засобів захисту від ковід пандемії, тобто створено ситуацію загрози життю та здоров'ю громадянина.

Невже цього недостатньо щоб не зволікати з розглядом питаннь по деблокування грошей людей, чому СТІЛЬКИ триває це свавілля? Чому НБУ, Мінфін так ставиться до цього всього?

Може я чогось не розумію, але навіть просто з прагматичної точки зору, невже не легше витратити десять хвилин та закрити це питання, ніж вести ці переписки в стилі «онлайн футбол» вже другий тиждень, адже цей час можливо якось ефективніше використати.

І останнє, не потрібно бути занадто продвинутим менеджером MBA, щоб розуміти, до яких наслідків людей підштовхує таке ставлення банку — наскільки мені відомо, за позовами про захист прав споживачів не потрібно сплачувати судовий збір. Невже з точки зору економічної доцільності, вигідніше буде роками судитися, ніж просто присвятити 10 хвилин виконанню своїх службових зобов'язань? Звісно, якщо це нікого не турбує, то тоді немає, що й сказати…

Це питання, доречі, і до НБУ і до Мінфіну, як взагалі можлива така ситуація? Можливо, було б правильно якось втрутитися, чи нічого, все нормально?

Доречі, копії листів від 08, 10, 13, 15 грудня, додатку до листа 4 від 15 грудня, було одночасно надіслано і до НБУ на адресу nbu@bank.gov.ua.
Знаєте який результат за 12 днів?

Ви вірно здогадалися — НОЛЬ!

ДЛЯ ТОГО ЩОБ ВИРІШИТИ ЦЕ НЕ СКЛАДНЕ ПИТАННЯ, ДОСТАТНЬО НАДАТИ ЗРАЗОК ФОРМИ ЯКА ВЛАШТУВАЛА Б БАНК! ЦЕ ПИТАННЯ НА 10 ХВИЛИН! АБО ЗРОБІТЬ НА САЙТІ ЗРАЗОК, ЯК ЦЕ РОБЛЯТЬ ІНШІ БАНКИ!

По факту, людей заганяють в замкнене коло — завантажте довідку — чекайте добу-дві — отримуйте відповідь, що довідка не підійшла — звертайтесь в help@pb.ua — отримайте відповідь, що звертайтесь в онлайн чат — в онлайн чаті отримайте відповідь, що завантажте довідку — чекайте добу-дві… Не підійшла довідка! Ну то пишіть в онлайн чат, доба-дві, — отримаєте відмову, які проблеми?

«Ну що ж, дуже прикро, що ви отримали негативний досвід»! І далі що? Кому краще від цього всього, хто що виграв врешті?

Схоже на якесь знущання, чи не так? От тільки незрозуміло, кому це все потрібно і яка вигода з цього? Вже майже з десяток людей, які дізналися про цю історію, повідомили мені, що вже зробили відповідні висновки, та й сам я маю тепер лише одне новорічне бажання — забрати свої гроші і надалі триматися подалі від банківських установ України. Хоча, кого це хвилює…

Українці, робіть висновки та бережіть свої гроші!
— P. S. В якості рекомендації для покращення ефективності розгляду таких питань, банк може провести новорічний експеримент серед тих співробітників, які так «ефективно» підвели просту справу майже до подання судового позову — заблокувати їм рахунки і дати можливість за допомогою онлайн консультантів, help@pb.ua та Google-перекладача податкової англійської, спробувати добитися їх розблокування!
Безліч емоцій гарантовано! Спробуйте!
18 грудня 2020, 11:42
Ваші звернення були зафіксовані і питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Додатково вам буде направлена офіційна відповідь з даного питання. Спасибі за розуміння.
OlgaCh51 18 грудня 2020, 6:32
Эти ослы (мягче слова уже не нахожу) не могут через приват24 перевести мои деньги с одной моей карты на другую мою карту.
Уже ганяли меня в терминал, потом в отделение, ответила на вме вопросы оператора и они снова не могут их перевести. Спрашивают електронную почту которую я указывала лет 5 назад в отделении и не помню какую. Теперь снова придется идти в отделение, на этот раз заберу все деньги и закрою все счита.
Не банк а ад какой-то! Никому не советую иметь с ними дело, лучше идите в монобанк и безопасно и быстро.
18 грудня 2020, 11:50
Буквально щодня ми стикаємося з різними способами шахрайства по відношенню до наших клієнтів. Шахраї не стоять на місці і придумують все нові і нові схеми. Повірте, нам дуже шкода тих клієнтів, які стають жертвами шахрайства і втрачають, іноді, свої останні гроші. Щоб знизити до мінімуму можливі випадки обману, ми робимо все можливе, щоб захистити наших клієнтів.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Написали вам в приватному повідомленні, щоб допомогти розібратися.
Мінфін
Відповідь адміністратора
21 грудня 2020, 12:52
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 21.12.2020).
Марина Таращук 18 грудня 2020, 1:00
Незважаючи на преривчасте покриття інтернету, нічний час, перевантаженість ліній чату, я за допомогою служби підтримки в чаті, месенджера Аліна — отримала квитанцію за оплату товару в інтернеті, яку заперечував власник інтернет магазину.
18 грудня 2020, 10:26
Дякуємо вам за теплі слова на адресу Аліни. Ми пишаємося тим, що наші співробітники здатні викликати своїм професіоналізмом позитивні емоції.
Александр Губенко 17 грудня 2020, 21:42
Сегодня решил снять 2400 долларов. Попытался перевести эти деньги с виртуальной долларовой карты на т.н. долларовую Digital. Заблокировали и приват24 и карточки… Судя по дальнейшим моим попыткам разблокировки, у привата большие проблемы с выдачей валюты… учитесь на чужих ошибках ) не доверяйте все свои деньги этому банку
18 грудня 2020, 10:26
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
В зазначеній ситуації для зняття обмеження ви можете звернутись в наш чат на сайті банку. Вам також знадобиться веб-камера.
Vikylya86 17 грудня 2020, 21:09
Сегодня позвонив на 3700 по поводу консультации про право на наследства от умершего отца.получила ответ, цитирую… Наследство вы не получите… на вопрос почему.Ваши счета заблокированы… предыстория… с 2016 по 2019 год я судилась с приват банком так как мне заблокировали счета… в том числе и карту на секундочку социальную… которая оформлена для получения ДЕТСКИХ денег!!! Меня обвиняли в том что на карту приходили деньги и я должна обяснить их происхождения.если я этого не могу документально аргументировать мои счета не разблокируют… естественно я обратилась к адвокату, в течении 2,5 лет я боролась за свои деньги… и Вот наконе ц то добилась.Верховный Суд Украины обязывает выплатить мои же деньги, ах да… уточнение через исполнительную службу только я смогла добиться возврата депозита и детских денег… забыв это как страшный сон, потратив куча денег на адвоката… бам… наследство вам не отдадим!!! Ну в этот раз я явно буду действовать по другому… если тогда я судилась без морального ущерба для себя уж в этот раз буду менее глупа… Если у кого то похожая ситуация боритесь… пишите во все инстанции, обращайтесь в телевиденье в сми и к Президенту
18 грудня 2020, 10:46
24/7 до ваших послуг :)
Беремо і робимо!
Kripton1 17 грудня 2020, 15:35
Відділення за адресою: Київ, вул. Миколи Закревського, 9
Это Бред, Приват никогда так не работал. Провожу платеж 17.12.2020, высвечивается надпись: З метою безпеки послуга недоступна, звяжитесь за телефоном 3700". Набираешь 3700 — Тебя водит по кругу и ты разговариваешь с роботом все время. Набираешь Заходишь в чат — тебя водит по кругу и достучаться до оператора не получается. Т.е. они не проводят платежи и не позволяют связаться ни с одним оператором.

Если скинуть принскрин два раза тебе подключаю оператора. Но Он просит тебя скинуть данные о себе же и высвечивается надпись: Верификация не пройдена, прийдите в отделение.
17 грудня 2020, 16:46
Бачимо ваше звернення в підтримку. На жаль, ви вказали неточну інформацію при ідентифікації вас як Клієнта, тому ми не могли провести платіж в цілях фінансової безпеки. В подібних випадках, нам потрібно розуміти, що картка знаходиться у її власника, а не в руках недобросовістних осіб. Тому приймаємо усі необхідні міри для протидії шахрайству. Ми приносимо свої вибачення, що доставили незручності і щиро сподіваємося, що ви ніколи не станете жертвою шахрайських дій.
Додатково, ваше питання знаходиться на розгляді. По результату ми вам зателефонуємо.
З повагою, ПриватБанк.
sogrezo 17 грудня 2020, 14:55
Можете мне объяснить, почему не предупредили об ограничении операций с ФОП счетами?
Зашел я в кабинет, а там нужно заполнить анкету об актуализации и суммы на счетах заблокированы.
Почему я должен узнавать об этом по факту??? Почему нельзя было хотя бы емаил скинуть на почту или смс прислать????
17 грудня 2020, 15:34
KonstiantynV 17 грудня 2020, 9:45
Всем доброго дня!
Хочу поделиться абсурдной ситуацией, произошедшей на этой неделе (17.12.2020).
ВЫполняю платеж средств с личной карты — перевод не проходит. Не приходит пароль 2-хфакторки. Пересылаю пароль по СМС на свой номер телефона. СМС таки доходит — ввожу — ошибка. На телефоне появляется уведомление в приложении ПриватБанка — смотрю — «Ваш платеж заблокирован системой безопасности. Обратитесь на 3700 или в онлайн чат». ОБращаюсь в чат. Оператор чата: «Пройдите верификацию, предоставьте информацию». И это и есть полный абсурд. Хотя бы с той точки зрения, что верификацию я проходил буквально на прошлой неделе, когда обнаружил, что мои счета заблокированы. Т.е. я последовал в отделение банка и предоставил всю необходимую информацию и блокировку сняли. К слову, стоит уточнить, что предыдущие подобные платежи не блокировались. Вопросы: на каком основании банк позволяет себе подобное поведение? Почему требуется ВТОРАЯ полная верификация? А если это мошенники от имени банка такое себе позволяют?
17 грудня 2020, 12:13
Добрий день.
Нам шкода, що ви відчули незручності, однак дозвольте звернути увагу на важливий момент. Дана процедура не стосується актуалізації даних. При проведенні платежу, нам потрібно розуміти, що операцію проводить саме клієнт, тому при зверненні в підтримку банку, наш оператор здійснює верифікацію, тобто лише звіряє інформацію, яка може бути відома тільки клієнту. Документи при цьому надавати не потрібно.
Повірте, нам дуже шкода тих клієнтів, які стають жертвами шахрайства і втрачають, іноді, свої останні гроші. Щоб знизити до мінімуму можливі випадки обману, ми робимо все можливе, щоб захистити наших клієнтів. Не тому, що хочемо витратити ваш час, а тому що хочемо захистити вас від матеріальної і, надалі, моральної шкоди.
Ми приносимо свої вибачення, що доставили незручності і щиро сподіваємося, що ви ніколи не станете жертвою шахрайства. У будь-якому випадку, на поточний момент процедура саме така, але, можливо, в майбутньому будуть якісь зміни.
З повагою, ПриватБанк.
ElenaGrinevich 16 грудня 2020, 23:17
Помогите разобраться в ситуации.
Заказывала одежду на сайте Некст. С моей приватовской карты платёж не проходил. Оплатила сразу с карты мужа. С его карты списались деньги сразу, а позже ещё и с моей приватовской ( с которой платёж не проходил).
Я позвонила сразу на горячую линию Некст, они ответили, что на такие случаи (когда оплата проходит по одному счету дважды) у них стоит автоматический возврат денег.
И действительно деньги вернули минут через 40. Я даже скрин успела сделать. Но буквально через 5-10 минут они были сняты со счёта повторно.
И в приложении история возврата денег и снятия их со счета куда-то исчезла????
Хорошо, что скрины успела сделать.
В Некст мне ответили: Что деньги с моего клиентского счета были сняты, но не поступили к ним на счёт. Что они остались на резервном счету моего банка (как бы заморожены).
Короче говоря подавала заявку, рассматривали 120 дней если не больше. Ответ: Ни в Нексте, ни в Привате денег моих нет !!???
17 грудня 2020, 11:00
При оплаті кошти блокуються, і потім проходить списання.
Якщо отримувач запит на списання не надсилає, то автоматичне розблокування пройде на 11-ий день.
Для надання повної інформації та подальших рекомендацій, потрібно перевірити про яку саме оплату йде мова.
Йдемо в приватні повідомлення.
VladE 16 грудня 2020, 22:20
Угрожают пенсионерке, которой 83 года и которая не выходит из дома, заблокировать счет, на который поступает социальная помощь. Нужно актуализировать данные. Хорошо, отправили все документы через Приват24. На эти документы никто не смотрит, каждый день продолжают слать смски с угрозой заблокировать счет, на который поступает социальная помощь. И еще дополнительно звонит робот с такими же угрозами. На все обращения на горячую линию отвечают: идите в отделение. А коронавирус? Приватбанк у вас совесть есть??? Что вы творите???
17 грудня 2020, 11:28
Повідомлення мають на меті інформування, щоб для клієнта ситуація не стала несподіванкою.
Актуалізація — це необхідна операція, щоб банк міг продовжувати ділові відносини з клієнтом.
Допускається отримання як кольорових, так і чорно-білих сканкопій документів.
Документ має бути достатньої якості для того, щоб пройти перевірку. На жаль, якщо документ не читабельний, то потрібно повторити його надання.
Власник картки може звернутися до нашої підтримки і отримати детальну інформацію та дієві рекомендації для проходження актуалізації.
Obidle 16 грудня 2020, 21:04
Сервисы ПриватБанка в целом на хорошем уровне, особенно Приват 24. Но!!! Отделение ПриватБанка в г.Хмельник, Винницкой области это УЖАС!!! В 2020 году отделение утонуло в бессмысленных очередях, и это никак ни связано с карантинными ограничениями, это результат безграмотной, а возможно и преступной деятельности управляющей отделением. Люди ежедневно подвергаются массовому риску заражения COVID. Управлению банка нужно призадуматься и принять правильное решение для недопуска дискредитации банка, ведь Хмельник — город курорт.
17 грудня 2020, 10:14
Банк щодня працює над тим, щоб ваше обслуговування у відділенні відбувалося швидко і якісно. Ведеться постійний набір і навчання персоналу.
Звертаємо вашу увагу, що більшість питань з банківського обслуговування ви можете вирішити дистанційно: за допомогою Приват24, звернувшись на лінію 3700 або в чат-онлайн, де наші оператори готові допомогти цілодобово.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію стосовно роботи даного відділення та розібратися в ситуації детальніше.
Bebelo 16 грудня 2020, 18:47
Банк має право списати на погашення боргу 50% з зарахування заробітної плати, але списали всю зарплату. Повернення коштів на карту немає. Чому банк порушує правила?
16 грудня 2020, 19:38
Добрий вечір!
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. За результатом з вами зв'яжеться співробітник банку.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝