Разводняк от банка

SOSA 5 квітня 2022, 16:32
Відділення за адресою: Хмельницький, пр-т Миру, 72/5
Банк как врал, так и врет… Идет война, они пишут, что за снятие наличных, взымается 0,2 %. Подхожу в банкомат, и он с меня снимает, как в довоенные годы 4%… Сколько можно врать? Или напишите внятную шкалу, или молчите о кредитных каникулах (которых не было по сути, ибо начислялись небольшие проценты). Я молчу о тех годах, когда этот банк раздел и разул сотни тысяч граждан Украины. Не хочешь — не бери, думают банки, но навязывают кредитную иглу, чтобы сосать все соки с граждан… Я уже не говорю о блокировке кредитных счетов в начале войны… Если этот банк такой, то какого хрена, я обслуживаюсь в нем уже более 10 лет… Может пора сказать — «Прощай»… Да, и еще… На Проспекте Мира есть одно мутное отделение (возле Силистры), где мне выдали при обмене долларов на гривны, в 2016 г. — фальшивые гривны… Что это за банк такой?! Пора уходить к другим банкам…
5 квітня 2022, 17:27
Банк завжди надає клієнтам максимально прозору та правдиву інформацію. Раніше в сторону зменшення була переглянута комісія за зняття готівки (власних коштів) з карток Універсальна та Універсальна Gold, було — 1% від суми, а на даний час — 0.5%. Банк не заявляв та не проводив зміну комісії за зняття кредитних коштів, про що йдеться у вашому випадку. Детальніше про тарифи та комісії — за посиланням: https://privatbank.ua/help/cards
Більше інформації про обслуговування клієнтів під час війни та заходи, які ми робимо для підтримки клієнтів, на спеціальній сторінці сайту — https://privatbank.ua/help
Щодо кредитних канікул було прийнято рішення про їх запровадження з 1 березня 2022 року до 1 червня 2022 року. Кредитні канікули — це пільгові умови договору, коли клієнти мають право не вносити обов'язковий мінімальний платіж, що особливо актуально у випадку перебування у зоні бойових дій чи через втрату доходу. Кредитні канікули означають, що банк не штрафуватиме за прострочені платежі.
Додатково, протягом березня, клієнтам була встановлена відсоткова ставка за кредитом у розмірі 0,00001% на місяць (тобто без нарахувань %).
Окрім того ми свідомо знизили відсоткову ставку за використання кредитних коштів в квітні та травні вдвічі (до 1.7% замість звичайних 3.5% та 3.4%), що суттєво знизить фінансове навантаження. При цьому кредитні канікули продовжують діяти.
Надаючи кредитний ліміт по картці клієнта ми ні в якому разі не змушуємо ним користуватись, адже це справа кожного. Власник картки може одразу знизити ліміт до нуля в своєму Приват24, якщо забажає.
Перед тим, як купюри потраплять в касу вони проходять перевірку при якій сумнівні банкноти відбраковуються та не використовуються для інкасації. При видачі коштів в касі клієнт має змогу перевірити отриману готівку і за бажанням відмовитись від проведення операції та отримання запропонованих йому купюр.

Jokets
Jokets
5 квітня 2022, 16:40
Это простите где написано что за снятие кредитных денег комиссия изменилась? Она не менялась и как была так и есть. Меняли тарифы за снятие личных средств. Так что чёт вы попутал явно
5 квітня 2022, 18:03
Этого молоко**са, Андрюшу, 1995 года, зря вы сюда всунули в комментарии. У меня не такая бурная фантазия, чтобы я это все придумал… Вы, в стиле доблестного Укртелекома, теряете старого клиента, который 10 лет обслуживается у вас по 4-м карточкам. Если вам пофиг на меня, Я переведу семью сына, дочери и своих родителей в другие банки. Надо быть честными с людьми, а то, потом будет множество судебных исков, и ваши малоопытные юристы будут их прос**ать…
5 квітня 2022, 18:25
Ще один штрих роботи банку. На початку війни, коли в Хмельницькому вили сирени, в гречанському відділенні на вул. Чкалова не працювали відразу два банкомати. Коли, купа людей пішли знімати готівку в касі, завила сирена,. І працівниця банку, курчава брюнетка, дебелої статури, на вигляд — за 40:років, почала всіх виганяти на вулицю, шуруйте мов у бомбосховище на Неву… При цьому, до Неви, було метрів з 200, можна було би повбивати всіх раз п"ять. При цьому, дана доблесна працівниця обурювалася тим, що їх заставляють працювати під час війни… Не пишіть галімі відмазки, тому що тут названі реальні факти, і є багато свідків цього…