Приватбанк самый лучший в мире банк!

Гера Залупа 5 квітня 2022, 14:44
Спастбо огромное Приватбанку за то, что ввел 1,7% по кредитным выплатам вы молодцы, все то уже нагребли кредитов и думали не платить, а вы их сделали вместе!

Додатково, протягом березня, клієнтам була встановлена відсоткова ставка за кредитом у розмірі 0,00001% на місяць (тобто без нарахувань %).
Ми свідомо знизили відсоткову ставку за використання кредитних коштів в квітні та травні вдвічі (до 1.7% замість звичайних 3.5% та 3.4%), що суттєво знизить фінансове навантаження. При цьому кредитні канікули продовжують діяти і на їх час відсутня необхідність внесення щомісячних платежів. Я просто обожаю этот банк, но на мой взгляд проценты по кредиту нужно поднять хотя бы на 30 % в месяц, чтобы банк мог нормально функционировать в условиях войны, ну, а кому не нравиться бегите в другие банки, ни кто не держит.
5 квітня 2022, 15:33
Часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни. При цьому кредитні канікули продовжують діяти і на їх час відсутня необхідність внесення щомісячних платежів.
Мінфін
Відповідь адміністратора
9 квітня 2022, 10:46
Отзыв не засчитан (на 09.04.2022).

Анастасия Рыбальченко
Анастасия Рыбальченко
5 квітня 2022, 19:23
«Часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.» (с)

Так достаньте из своих карманов, даже сейчас пытаетесь нажиться!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк самый лучший в мире банк!