поднятие ставки

barygaprivat 4 квітня 2022, 12:58
Приват Банк підняв проц. по кредиту з 0,00001% до 1.7%.Після наказу президента вони встановили 0,00001% а з квітня підняли. Тобто кинули тисячі людей які не внесли платіж по кредиту (почали нараховувати пеню не 0,00001% а 1.7%). Цікаво підняття ставки з метою наживи під час війни можна розцінювати як мародерство?
4 квітня 2022, 13:28
На жаль, життя кожного з нас сьогодні змінилось. Часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Розуміючи, що кожен з нас опинився у скрутному становищі ми свідомо знизили відсоткову ставку за використання кредитних коштів вдвічі (до 1.7% замість звичайних 3.5% та 3.4%), що суттєво знизить фінансове навантаження. При цьому кредитні канікули продовжують діяти, і ви можете вносити платежі зручними частинами для вас.

Jokets
Jokets
4 квітня 2022, 21:25
А это ваши деньги? Какое мародёрство? Может это вы мародерствуете?
Валерій Заблоцький
Валерій Заблоцький
5 квітня 2022, 22:30
Да не мародёство это, а обычное проявление недобросовестной предпринимательской деятельности, обман, манипуляции, неуважение к клиентам. Пообещать льготную ставку 0.00001% на период с 01.03.22 по 01.06.22, а потом включить дурачка и как попугай везде повторять, что банк только на март установил эту льготную ставку — это жульничество уровня рыночных напёрсточников, а не Гос. Банка.