Розчарування діями банку

Liubov7 3 квітня 2022, 22:16
В країні війна, ніхто не міг цього передбачити. ніколи не мала просрочки з процентами в цьому банку, але так сталось. Адже Ви спочатку просто обманули людей, скрізь писали, що кредитні канікули до червня місяця, в застосунку теж було написано, що, при несплаті кредитних коштів буде нараховано тільки 0,00001%. Була велика повага і вдячність до Вас за розуміння людей. Була… На всякий випадок ще в кінці місяця перепровірила в застосунку — процентів не буде. Потім бачила негативні відгуки, що Приватбанк знімає відсотки, не розуміла, чому так пишуть, мені навіть повідомлення не приходило про якісь зміни. Яке ж було здивування і розчарування, зайшовши в застосунок…повідомлення, де йшлося про ненарахування відсотків ви видалили і вже нараховані відсотки…Жах! як так можна обманювати людей та ще й в такий час, коли немає змоги так зразу десь взяти кошти? Ви ще пишете «На жаль, життя кожного з нас сьогодні змінилось…» Так, змінилось, а Ви вирішили останню копійку здирати з людей в умовах війни. Як ото в Т. Г. Шевченка: «Латану свитину з каліки знімають…з шкурою знімають…» І саме головне — таким обманом. Велике спасибі за таку «допомогу», процвітайте!
4 квітня 2022, 11:38
Часткове повернення комісій зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Сподіваємося на ваше розуміння.

Jokets
Jokets
4 квітня 2022, 0:32
А кто-то отменилял % по кредитам? Нет. НбУ дало рекомендации банкам упростить систему погашения кредитов, приват один банк который вообще на март всем убрал % по кредиту и убрал обязательный платеж на 3 месяца. Но у нас все любят халяву им подавай на 3 месяца халявы. Приват в отличии других банков уменьшил % вдвое от базового что уже есть опять же выполнением рекомендации НБУ, но почему об этом вы не говорите а? Вы хотите что бы банк работал и вы могли кредитоваться дальше, получать % по депозитам, но как % кредиту так нет. Логика где потеряна а?
Liubov7
Liubov7
4 квітня 2022, 1:45
Халяву люблять? Ви де живете? Ви взагалі в курсі, що війна? Візьміть собі таку халяву. Чи ви працівник банку і вам це вигідно. Я навіть не користувалась кредитним лімітом до війни. Халява… А те, що писали, що не один березень, а до червня не будуть зніматись відсотки, то це було. Не один раз перепровіряла в застосунку. Було написано, що обов’язковий платіж скасовано, а якщо немає змоги і кредит погасити, то відсотки будуть нараховані 0,00001%. А тепер ті всі повідомлення видалено. Для чого? Щоб зробити людей дурниками, наче такого і не було? Я не придумувала нічого, і ніколи не була винна банкам, але зараз такі обставини, а банк сам спочатку начебто зробив добро. Я не сказала, що банк не повинен робити так чи так, просто не потрібно обманювати людей в такий час. Розумію, що потрібно заробляти, але ж не так. Всього доброго!
dddrrr3
dddrrr3
4 квітня 2022, 11:43
Скажите как сейчас можно платить когда по нам стреляют круглые сутки, еду не за что купить. Чем вы лучше тем кто пришел нас убивать, вы марадеры .
Валерій Заблоцький
Валерій Заблоцький
5 квітня 2022, 22:56
А хто буде в найближчі місяці сплачувати відсотки по «частково повернутим» ставкам щоб підтримати гаманці банкірів? Мабуть одиниці. Тому те, що вказує банк, як причину невиконання своє обіцянки, не відповідає дійсності.