Надійність банку

IgorIgorovich 2 квітня 2022, 14:54
Ітак ці дві події заставили мене зареєструватись і залишити відгук про банк в приватності держави, у мене кредитний ліміт у 50 000 грн, який я кожен місяць частину трачу і так само його закриваю, це дуже зручно тому як не знаєш скільки грошей потрібно буде, а так собі картка завжди зімною і непотрібно тащити з собою барсєтку, і так перший випадок, почалась пандемія коронавірусу банк відразу закриває мій кредитний ліміт і в мене на рахунку залишаєця мінус 10 000 грн, в такий то період, випадок другий початок війни, здаєця в той же день приходе мені повідомлення що негайно закрийте в період 3 дні кредитку, а ми переглянемо ваш кредитний ліміт, хоч по регламенту я мав би закрити використані кошти до 25го числа наступного місяця, правда потім певно був якись кіпіш і повідомлення вони бігом стерли, жалко скріншот не зробив, крндитний ліміт відновили, от скажіть як після таких дій можна покластись на цей банк?
2 квітня 2022, 15:20
Щодо зменшення ліміту, зазначимо, рішення про збільшення чи зменшення ліміту банк приймає аналізуючи велику кількість факторів, саме тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу і впливає на кінцеве рішення.
Після тимчасового обмеження кредитний ліміт та можливість користуватись кредитними коштами в межах встановленого ліміту для клієнтів була відновлена в найкоротші строки. Підвищення кредитного ліміту наразі недоступне, але ви зможете користуватись коштами в межах наявного ліміту.

hellapril
hellapril
3 квітня 2022, 13:21
Почему сообщение про начисление % вы прислали задним числом?