Втрата довіри

aivahnik 21 березня 2022, 7:53
Раніше для мене Приват банк був номер 1 серед банків України.Зараз інша ситуація.Проблеми клієнтів банку не цікавить, додзвонитися на гарячу лінію майже неможливо.Сервіс залишає бажати кращого.
І по поводу страховки.Як мене завіряли у банку страховий випадок виплачується за 1 банківський день і т.д.Я вже чекаю тиждень і скоріше за все страхування — це викинуті гроші у смітник.
21 березня 2022, 9:11
Доброго ранку!
Перепрошуємо за можливі незручності. Ми робимо все, щоб клієнти отримували банківські послуги та підтримку фахівців у разі виникнення питань. Ми бачимо вашу заявку про настання страхового випадку. Зазначимо, що рішення про виплату коштів за страховим випадком приймає страхова компанія на основі умов договору страхування. Термін прийняття рішення залежить від надання вами документів. Ваша заявка була розглянута страховою. В своєму Приват24 ви можете бачити коментар, щодо заявки в меню «Сервіси» — «Страхування» — «Інші послуги» — «Причини відмов» — «Історія заявок по страхових подіях». Необхідно надати медичну довідку після закінчення лікування, в якій повинно бути вказана тривалість лікування.