Месяц нет наличных в банкоматах.Банк не работает

SimSim 19 березня 2022, 18:23
В г. Лисичанске уже месяц не работает банкоматы и банк не работает.Идет война картой ничего не купишь только за наличку, а снять её негде.Люди за 01.03.2022 не могут снять пенсию.Как жить людям? Или вы нас уже списали? Мы же сражается за Украину на линии фронта неужели вам трудно заправить банкомат что бы хоть как-то облегчить жизнь людям?
20 березня 2022, 10:51
Враховуючи поточну ситуацію, яка є форс-мажорною, деякі відділення тимчасово закриті. Відділення банку працюють у безперебійному режимі в тих населених пунктах, в яких немає загроз для здоров’я й життя працівників та клієнтів. Інформація щодо роботи відділень оновлюється в онлайн-режимі, переглянути можна на карті відділень за посиланням https://privatbank.ua/map.
Ми докладаємо максимум зусиль, щоб своєчасно наповнювати банкомати грошима там, де немає загроз для співробітників і клієнтів. Хочемо підказати, що зняти готівку до 6000 грн на 1 чек можна і в торгових точках через POS-термінал, зробивши покупку на будь-яку суму. Детальніше про послугу і список магазинів партнерів за посиланням: https://privatbank.ua/hotivka-na-kasi#services
Ми також робимо все необхідне, щоб мережа терміналів в торгових точках працювала в звичайному режимі, щоб клієнти мали можливість здійснювати купівлі розраховуючись карткою замість готівки.
Зазначимо також, що зняття готівки в банкоматах інших українських банків здійснюється без додаткової комісії.

19 березня 2022, 18:25
Я предлагаю в таких ситуациях использовать взаиморасчет между гражданскими — переводом с карты на карту…
19 березня 2022, 18:36
Большинство банков убрали комиссию за перевод с карты на карту.Приват не убрал,и здесь хотят наживиться.
19 березня 2022, 18:49
Это самая основная проблема банка…
20 березня 2022, 11:08
Между картами ПБ нету сейчас комиссии же
20 березня 2022, 21:42
Все ваши магазины партнёры тоже закрылись в первые числа марта.
28 березня 2022, 10:20
Ну так обратитесь к магазину с вопросом чего они закрылись если ума понять не хватает это самостоятельно

USD 40.4 41

USD 40.4 41
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Месяц нет наличных в банкоматах.Банк не работает