Не віддають власні кошти!!!

Alina1905 14 березня 2022, 17:00
10-го березня мені було надіслано кошти з Португалії через прокляту систему Western Union, отримати через приват 24 не змогли, переказ заблокували, на гарячій лінії внятного нічого не пояснили.На наступний день звернулись у відділення там також не видали кошти і сказали набрати 3700, набрали там сказали що потрібно звернутись у чат-бот в додатку, звернулись-надали все що там запросили.Результат- вже 5-й день не можу отримати свої кошти, на сайті проклятущого вестерн юніона вказано що в разі проблем дзвонити за номером 3700, але і тут допомоги не дочекаєшся ніхто нічого не знає і кажуть очікувати, чого очікувати??? другого пришестя Ісуса Христа??? Як в такий складний час для держави, державний банк клав на все і покриває шахраїв з вестерн юніона які не законно блокують перекази і не віддають людям гроші.
14 березня 2022, 18:53
Добрий вечір!
Ми вже надіслали запит в систему Western Union та робимо все можливе, щоб ваше питання було вирішене якомога скоріше.
З повагою, ПриватБанк.

14 березня 2022, 18:24
«Шахраї з вестерн» — галочка Вы суть знаете того кто такие мошенники?
Yura1792
Yura1792
14 березня 2022, 20:04
Ти пустоголовий москалику краще б вивчив Українську мову,тоді б знав що «Шахраї» це якраз ті люди які без законно вирішують розпоряджатись чужими коштами.В данному випадку компанія вестерн юніон геть знахабніла і це вже не перший випадок.
16 березня 2022, 10:50
Одаа, щас бы не знать что сказать и прикопатся к языку общения. Мои аплодисменты. Вестер как любая компания имеет свои правила и она может остановить перевод если для них он скажем чем-то подозрителен. ПриватБанк это лишь один из банков который лишь посредник, между вами и вестерн. Но ваш крохотный мозг способен лишь докопаться к языку общения)
Анна hd
Анна hd