Проблеми з обслуговуванням

Михайло Скляр 10 березня 2022, 6:17
23.03.22 було сплачено повністю заборгованість перед Приват Банком через виконавчу службу. 07.03.22 арешт з зарплатної карти був знятий. На рахунка були гроші. 09.03.22 гроші, які вже були сплачені через виконавчу службу, банк стягнув знову. Усі квитанція об оплаті через виконавчу службу є. Оператор банку жодних пояснень не надав.
Проясніть, будь ласка, ситуацію.
10 березня 2022, 10:51
Вітаємо.

Михайло  Скляр
Михайло Скляр
10 березня 2022, 8:45
Вибачаюсь, дещо неправильно вказав дату. Виправляю помилку 23.02.22 було сплачено повністю заборгованість перед Приват Банком через виконавчу службу. 07.03.22 арешт з зарплатної карти був знятий. На рахунку були гроші. 09.03.22 гроші, які вже були сплачені через виконавчу службу, банк стягнув знову. Усі квитанції об оплаті через виконавчу службу є. Оператор банку жодних пояснень не надав. Проясніть, будь ласка, ситуацію.
Михайло  Скляр
Михайло Скляр
10 березня 2022, 18:16
Вітаю Надайте відповідь, коли повернете мої гроші? В таку тяжку годину ви займаєтесь геноцидом українського населення з середини
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
15 березня 2022, 6:51
Чудо банку «Приват» и решение Суда и Постановления о закрытии исполнительного производства не является обязательным для выполнения! Вы лучше почитайте комментарии — сколько подобных случаев!