Відсотки і Приват банк

Dmitry3 3 березня 2022, 12:08
1.03 під час воєнного стану Приват банк. Нарахував і списав %. Це на Вашій совісті.
Але що я бачу зараз Приват банк нарахував обов’язковий платіж і знову таки%. Ви нормальні?

І стосовно відсотків, які ви списали. В додатку пишуть що 3.4 відсотки на суму боргу.
По факту рахують за якоюсь формулою, яку в додатку не пишуть. І сума на 1200 грн більше. Від тої якщо помножити суму заборгованості на 3. 4%.
Це що за обман споживачів.??
Я завжди клав вчасно і був в пільговому періоді. Почалася війна 24. Не встиг. І тут шок. Мало того що списали % бо вони працювали в лютому. Те що війна то Приват банку все рівно. Так щей в додатку одна інформація, а по факту якась невідома формула. Ну так пишіть її. А не 3. 4% що за обман?

Далі Приват банк розповідає що не буде з 1.03 по 1.06 нараховувати % і обов’язковий платіж. Що робе Приват банк. Обов’язковий платіж нарахував, відсотки також. Своє не упускаєте.
3 березня 2022, 14:36
Вітаємо.
Протягом усього лютого ПриватБанк працював у штатному режимі та надавав безперервно всі послуги для наших клієнтів, тому % за користування кредитними коштами були нараховані відповідно умов та правил банку.

Детальний розрахунок нарахування відсотків доступний у виписці у web Приват24 https://privat24.ua. При натисканні на операцію списання % натисніть, будь ласка, 'Показати розрахунки >>'.

Наразі ПриватБанк активно бере участь у підтримці економіки України та ЗСУ, а також ставиться з турботою до кожного нашого клієнта. Тому в цей час ПриватБанк прийняв рішення про переведення усіх клієнтів які користуються кредитними картками на пільгові умови з 1 березня до 1 червня 2022 року. На час кредитних канікул відсутня необхідність внесення щомісячних платежів.
Переведення клієнтів відбувається поетапно. Інформацію про пільгове обслуговування ви зможете переглянути в Приват24.

Ирина Гиевая
Ирина Гиевая
7 березня 2022, 20:54
Ваш ответ содержит ложную информацию, вы не обслуживали кредитные карты в штатном режиме 24−25.02.2022, а заблокировали для своих личных гарантий, мне лично тоже заблокировали, и не дали возможность пользоваться кредитным лимитом. Ув. Приватбанк, не пишите своим клиентам мыло и ложную информацию, что вы работали в штатном режиме. Ваши клиенты массово попали на ваши завышенные проценты по непонятным особенным расчётам — не как у всех!!!