Приват банк і воєнний час.

Dmitry3 1 березня 2022, 16:49
Я в шоці. В країні війна. З 24 лютого. Більшість банків не застосовують відсотки. Приват банк через те що я не встиг закрити кредитний ліміт до 25 лютого. З розумілих причин бо в країні війна. Було не до того. Приват банк вирішив підзаробити. І нарахував відсотки і сьогодні без мого відому списав сам з картки. Це нормальне відношення до клієнтів в період воєнного стану?
1 березня 2022, 17:07
З турботою про кожного нашого клієнта в цей час ПриватБанк прийняв рішення про переведення усіх клієнтів які користуються кредитними картками на пільгові умови з 1 березня до 1 червня 2022 року. На час кредитних канікул відсутня необхідність внесення щомісячних платежів. Ми завжди з вами!
Ми додатково повідомимо клієнтів на офіційному сайті банку про умови кредитних канікул.
Актуальна інформація про те, як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану на нашому сайті — https://privatbank.ua/help

Jokets
Jokets
1 березня 2022, 19:04
А ну ка где не начислили % по кредиту за февраль месяц? Везде начислено. почти весь месяц все было нормально и только последняя неделя оказалась в таких событиях. Так что давайте хватит ныть и врать
StarFighter27
StarFighter27
1 березня 2022, 22:33
И добавить нечего. Хотя есть. Просто некоторые не понимают, что за февраль им никто ничего не простит