ßOS

Manolo 27 лютого 2022, 6:57
Приватбанк.РОЗБЛОКУЙТЕ ЛЮДЯМ ВСІ ЗАБЛОКОВАНІ НА ВИМОГУ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ КАРТИ.Більшість з яких по НЕЗАКОННИХ НАПИСАХ НОТАРІУСІВ.В умовах війни це конче необхідно.Людям треба виживати!!!
27 лютого 2022, 9:33
Добрий ранок!
Банк веде свою діяльність керуючись вимогами чинного законодавства та нормами НБУ. Це також стосується і виконання банком вимог щодо виконавчих проваджень. Банк не має змоги ігнорувати провадження від виконавця, якщо таке надійшло в банк. Якщо ви не згодні з арештом накладеним виконавчою службою ви можете звернутись до виконавця або оскаржити його у встановленому законом порядку.
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) можна перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН.
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.

Jokets
Jokets
27 лютого 2022, 10:01
Ахахаха это наверное топ отзыв. Тоисть банк должен просто так снять арест и нарушить ЗУ? Гений на авторе
FenixUA
FenixUA
27 лютого 2022, 12:56
Якщо влада дасть добро можливо і правильно було, але списати на допомогу армії, кошти все-таки рідко просто так через чорних виконавців заарештовані
StarFighter27
StarFighter27
28 лютого 2022, 11:46
Автор, и как банк это сделает? Спишет и забудет? Так и до банкротства недалеко.