Кража средств с карты

Через приложение LIQRAY были списаны средства с карты, которая не принадлежит приватбанку, никаких смс, подтверждающих платеж не приходило, никаких покупок я не совершала, думаю, приват не поможет, последуют тупые отписки-ответы, это максимум, что он может. Ужасный банк, как ему вообще можно доверять?
21 лютого 2022, 14:45
Система LiqPay — це платіжний сервіс ПриватБанку, призначений для проведення розрахунків між фізичними, юридичними особами та ФОП. Власник сайту може підключити оплату через систему LiqPay і приймати платежі через інтернет в зручному для себе і для покупців форматі. Оплата здійснюється за всіма правилами, що встановлені платіжною системою. Без введення даних картки (номер, строк дії та CVV код), що відомі лише власнику картки, неможливе проведення оплати з картки іншого банку. Також платежі через LiqPay підтверджуються за технологією 3-D Secure, банк емітент картки має відправляти повідомлення з одноразовим кодом клієнту для підтвердження оплати. Таким чином, проведення платежів на сайтах на яких приймається оплата через LiqPay є захищеним способом оплати і без даних картки та доступу до одноразового коду підтвердження платіж не може бути здійснено.
Якщо ви не підтверджуєте ту чи іншу операцію по картці радимо звернутись в підтримку банку, що видав картку для подачі заявки на оскарження платежу.

Jokets
Jokets
21 лютого 2022, 14:14
А приват причем? Карта другого банка, тоисть изначально пб даже не знает данных этой карты, а значит сами где-то подписочку оформили, забыли, но виноват конечно банк которому даже карта ваша не принадлежит. Логика железная
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
21 лютого 2022, 14:30
Ужасный банк, как ему вообще можно доверять?
=============

А кто вам сказал, что мы ему доверяем?