Нема квитанції в Приват 24

0638199291 16 лютого 2022, 13:36
Оплатила послугу через додаток Приват24 і неможу роздрукувати квитанцію. В банку мені ніяк не допомогли сказали писати в онлайн чат, але і там нічим не допомогли. Дзвонила на гарячу лінію вони також неможуть дати мені квитанцію. Обслуговування жахливе! Або поверніть мені гроші з оплати, або вишліть квитанція!
16 лютого 2022, 15:26
Платіж був проведений на сторонньому сайті, а не через сервіси банку. В такому разі квитанцію має надавати сервіс через який проводилась оплата. Зі своєї сторони ми маємо змогу надати вам чек POS-терміналу. В ньому відображатиметься інформація в стислому вигляді, яка була надана в банк сервісом, на якому проводилась оплата. Для отримання чека ви можете звернутись в онлайн підтримку. Також чек можна отримати в Приват24, зайшовши у виписку по картці та натиснувши на потрібну операцію — «Чек POS-терміналу».
На жаль, не бачимо вашого звернення до фахівців онлайн підтримки. Щоб оператор приєднався до діалогу та допоміг у вирішенні питання необхідно написати своє питання в стрічку для вводу тексту та обрати пункт «Мого питання немає в списку» або написати «Оператор».

zig4free
zig4free
16 лютого 2022, 18:01
Приват24 — это не сервис банка? Как так?
Jokets
Jokets
16 лютого 2022, 19:10
Ну как видим автор *** нагло, ему видимо в Приват24 было уведомление для подтв платежа
OkeyDoki
OkeyDoki
16 лютого 2022, 20:05
Через лікпей или портмоне оплатила. И теперь требует квитанцию от банка с россшифровкой. Ахаха))