Клієнт банку вже 7 років.

freeswag 16 лютого 2022, 11:44
Першу карту отримав Укрсиббанці, для виплат, щоб отримати стипендію, я тоді був неповнолітнім. У відділенні замість мене та інших неповнолітніх ставили «галочки» у договорі, для безлічі незрозумілих послуг. Саме тому я швидко змінив банк на інший. Отримував кошти на карту для виплат від Приватбанку, проблем не виникало.
За ці роки все збільшується необхідність в банках. Я відкрив депозит, отримав валютний рахунок, відкрив карти у валюті. Зараз користуюсь безконтактною оплатою замість готівки. Банк завжди вирішував швидко всі проблеми з платежами, замовлення іноземної готіки проходило за 1−2 дні.
Голд-клуб коштує 20 гривень, та не всім він потрібен.
Додаток один з найкращих серед конкурентів, з переказами, навіть іноземними проблем не було.
Вважаю його лідером серед банків. Проте є мінус: програма «Бонус-плюс» вже застаріла, потрібно змінювати програми з кешбеку.
16 лютого 2022, 12:47
Ваш відгук мотивує нас бути кращими і надавати ще більш зручні сервіси. Дякуємо, що ви з нами :)
Окрім Бонус+ у нас також є купа акцій https://newpromos.privatbank.ua/ та знижки для власників карток Gold (та VIP) рівня https://discount.pb.ua/.

Takuru
Takuru
16 лютого 2022, 14:33
Голд-клуб коштує 20 гривень, та не всім він потрібен.
дело говорите