Дякую за вирішення моєї проблеми та за індивідуальний підхід до клієнта.

irinabal 5 лютого 2022, 13:47
Відділення за адресою: Львів, вул. Староєврейська, 3
Мною в терміналі відділення вносились кошти, але оскільки я не помітила, що попередній клієнт не завершив операцію, вони не потрапили на мій рахунок. Для мене це була суттєва сума. Працівники банку та гарячої лінії неодноразово намагались мені допомогти. Але через хвилювання та розпач я не могла згадати точну дату та час операції, що значно ускладнювало вирішення моєї проблеми.
Вкотре телефонуючи на гарячу лінію ПриватБанку, мене з'єднали з оператором Юлією. Вона щиро перейнялася моєю непростою ситуацією. Її професіоналізм та чуйне ставлення до мене посприяли вирішенню цієї проблеми, що вразило та допомогло заспокоїтись. Було приємно, що до мене віднеслись не шаблонно, а з індивідуальним підходом. Я відчула на собі яким чином біблійний принцип застосовується і в наші дні: «Не відмовляй у добрі тому, хто його потребує, якщо у твоїй силі допомогти». Дуже хочу щиро подякувати співробітникам ПриватБанку та особливо оператору Юлії.
5 лютого 2022, 14:52
Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу!
Дякуємо, що ви з нами :)

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Дякую за вирішення моєї проблеми та за індивідуальний підхід до клієнта.