Практики Приватбанку у питанні стягнення заборгованості

minecraft09 31 січня 2022, 12:45
У листопаді 21р. до Приватбанку надійшла вимога від виконавчої служби на погашення моєї заборгованості за комунальні послуги. Відразу розпочались відрахування бухгалтерією підприємства де працюю, одночасно з цим банк заблокував всі операції на картках по виплатах, а коли сума досягла всієї суми заборгованості вона зникла з картки і прийшло повідомлення що вся ця сума під арештом до зняття його виконавчою службою. Потім стало геть цікаво: посилаючись на чергову вимогу виконавчої служби банк відразу списав ¾ всієї суми заборгованості з поточного рахунку при цьому продовжуючи арешт всієї суми заборгованості (32000грн). Складається враження що Приватбанк використав проблеми клієнта щоб мати змогу як можна довше користуватись його коштами для власних потреб.
31 січня 2022, 13:58
Банк діє виключно в рамках чинного законодавства та при надходженні постанови про арешт зобов'язаний обмежити рахунки клієнта.
Кошти, що обмежені у використанні за вимогою виконавця знаходяться на рахунку до запиту виконавця про їх стягнення або зняття арешту. Банк не утримує дані кошти для власного використання, а лише слідує вимогам законодавства щодо накладення арешту на рахунки.
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22. Зняття обмеження з рахунків здійснюється при надходженні до банку відповідної постанови(про зняття арешту).
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) можна перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН. Якщо ви не згодні з арештом накладеним виконавчою службою ви можете звернутись до виконавця або оскаржити його у встановленому законом порядку.
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.

Jokets
Jokets
31 січня 2022, 18:14
Складывается впечатление что вы не знаете что такое исполнительная служба. Банк не может сам блокировать и снимать деньги на перевод к ним, а лишь по офф постановы. Читайте закон Украины. Зато отзыв пишем ниочем

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Практики Приватбанку у питанні стягнення заборгованості