naikel 25 січня 2022, 23:30
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Смелянська, 15
Ні в якому разі не давайте їм грошей ні в якому вигляді!!! у них одна відповідь на нас всих (у мене така сама)…у мене депозит так само не можу знять бо перевищеній ліміт -с***о коли беруть гроші то так щебечуть аж в *** без мила залазять …а щоб не віддавать- то ліміт або винувата система…блін я сам собі положив гроші на свій рахунок це не хтось!!! не терорист!!! не торгівля!!! …бачив як люди плакали у відділенні домовились купувать квартиру і не змогли!!!- *** не віддали гроші!!!
26 січня 2022, 10:28
Банк працює для вас та в той же час ми чітко виконуємо вимоги законодавства, щодо протидії відмиванню брудних коштів та вимог фінансового моніторингу.
Як ми вже зазначали, вами було вичерпано ліміт видачі готівки. Для збільшення ліміту, просимо вас надати документи, що підтверджують походження коштів, які ви бажаєте отримати. Ознайомитись з переліком можливих документів ви можете за посиланням https://pb.ua/short?240.
Надати документи ви можете в чаті або звернутись до будь-якого відділення ПриватБанку.

Jokets
Jokets
26 січня 2022, 11:02
Смысл писать отзыв снова если вы ничего не делаете что бы решить вопрос? Вам ответили документы покажите от куда у вас деньги
zig4free
zig4free
26 січня 2022, 11:30
Если человек по техническим причинам не может документы предоставить — бумага имеет свойство ветшать, может просто потеряться, а за копиями надо ехать в другую часть страны, а нужные люди в отпуске-болеют — ждать-искать еще 2-3 месяца? Какое решение?

Я бы предложил выдать сумму частями. Но приват не ищет простых решений, узаконенное издевательство.
naikel
naikel
26 січня 2022, 17:50
Ты блин заткнёшся специалист во всём и для всех…я кроме отзыва о бо мне хочу предостеречь людей -пусть деньги лежат дома-когда дома никаких справок не надо как депутатам …

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / не видаляйте відгук!!!-Проблему не вирішують!!!ніколи не робіть депозит у Привате!!!