Липовий кешбек

45414541 23 січня 2022, 8:34
З 15 Листопада по 31 Грудня 2021 року проходила акція:«Кешбек 5% за перекази з кредитних коштів по Україні« Реєструюсь в акції, провожу три перекази на рахунок іншої картки іншої особи цього ж банку за рахунок кредитних коштів 27 Листопада 2021 року (Всі 3 перекази на суму більше 500 грн) Чекаю кешбеку. Спочатку змінився термін виплати кешбеку, ну Бог з ним, всеодно чекаю. Декілька раз звязувався з спеціалістами банку, ну це вже зовсім інша історія. Крайній термін виплати був 21.01.2022 І ось настав цей день, а кешбеку всеодно немає. Знов звязуюсь з спеціалістом, спочатку мені повідомляють що кешбек вже був виплачених, а потім, що ніякого кешбеку не буде, бо я не виконав умови акції. Які саме:»Надішліть щонайменше один переказ від 500 грн із картки «Універсальна» або «Універсальна Gold» за рахунок кредитних коштів на картку будь-якого українського банку.» Ну для мене будь який, це і Приват втому числі. Як виявилось, що Приватбанк це не банк, і він участі в переказі не бере. Короче умови акції в стилі банківського кредиту 90х років. Основний меседж який я б хотів донести: якщо Ви так будете дурити людей, то не те щоб у Ваших акціях ніхто не буде брати участь, а й самих клієнтів банку у Вас поменшає. Кешбек можете залишити собі на каву.
23 січня 2022, 11:55
Ми перепрошуємо за те, що вийшло непорозуміння через надану вам в підтримці інформацію. З фахівцем буде проведена робота з метою недопущення подібного в майбутньому.
Згідно умов акції не враховуються лише платежі між своїми рахунками. Ваші платежі були враховані, кешбек за них був нарахований та виплачений на картку раніше. Ви можете побачити зарахування кешбеку у виписці по картці. У разі виникнення питань, будемо раді відповісти на них в приватному повідомленні.

AlinPrivat
AlinPrivat
23 січня 2022, 11:35
Читайте внимательно условия акции и не занимайтесь фальсификацией условий самой акции и деятельности банка!
23 січня 2022, 12:07
Дякую, з ситуацію розібралися
23 січня 2022, 12:12
Проясню трохи ситуацію, повідомлення про зарахування не приходило, у виписці вже побачив, а спеціаліст толком нічого не пояснили, от і виникло непорозуміння