Акція «витрачайте більше грошей, а ми вас навіть не додамо до списку учасників»

Ярослав Клюєв 20 січня 2022, 15:44

Зареєструвався у акції. Для надійності ще раз спробував це зробити, отримав повідомлення «ви вже зареєстровані». чи шось таке. Провів після цього 4 транзакції по 200 грн (в детальних умовах акції написано що кожна транзакція підвищує шанси, тому так і зробив). Четверту транзакцію біло зробити дуже важко, довелось декілька годин провести в чатах привата, щоб довести що я це я (і четверта транзакція поки досі «в обробці»). Пізніше в чатботі знайшов кнопку «перевірити участь в акціях»… і він показує що я в жодній не приймаю участь. Почав розбиратись, підтримка сказала що я теж «ще не приймаю участь і треба зареєструватись». Я спробував ще раз, отримав «Ви вже берете участь в цій акції». Ну і чотири транзакції що я зробив заради участі в акції, схоже в ній участь приймати не будуть, і відмінити їх не можна, і зареєструватись так щоб приймати участь і зробити хоча б одну транзакцію поки теж скоже не можна. Коротше витратив 600−800 грн для участі в акції до якої мене навіть не додали
20 січня 2022, 17:13
Уточнюємо інформацію по вашому питанню. Додатково відпишемо в приватні повідомлення.

20 січня 2022, 21:11
Вже все вирішено
15 лютого 2022, 19:52
Акція продовжує бути максимально незручною і нервовою: спочатку писали, що «результати не пізніше 11 лютого» (https://web.archive.org/web/20220209164014/https://newpromos.privatbank.ua/vash_prostir_dlya_heyminhu), потім перенесли на 12, потім на 15, сьогодні от вже на 16-те перенесли. Та скільки можна, можете ви нарешті оголосити результати акції чи ні?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Акція «витрачайте більше грошей, а ми вас навіть не додамо до списку учасників»