Заблокували картку

Малько Анна 20 січня 2022, 11:48
Вчора робила переказ зі своєї інтернет картки своєму знайомому. Для підтвердження потрібно чомусь було дзвонити на телефон 3700. Позвонила, співробітниця банку була якась підозріла, все їй не подобалось, на всі питання я відповідає вірно, в іноді картку заблокували и зняли мій фінансовий номер. Так як я знаходжусь на непідконтрольній території і змогу звернутися до банку у мене не має, тому що закриті блокпости, я звернулась по телефону до співробітників банку, які окрім того, щоб сказати звернутися у чат, нічим не змогли допомогти. В ітозі, в онлайн чаті пройшла всі перевірки, відправила свої фото з паспортом, зробила все, що потрібно. Карту розблокували. А телефон не прив’язали назад. Написали що мені потрібно підтвердити свій телнілн проводячи транзакції по карті, або у банкоматі. На картці 8000 грн. Карта інтернет, пластикової карти у меге немає. Живу я там, де нема банкоматів. Виїхати фізично у мене немає та і не буде змоги у ближчі декілька років. Відповідь мене вбила. В ставьте карту у банклмат чи через термінал, чи щось їй сплатить у магазині) У нас немає терміналів, банкоматів та магазинів приймаючих картки привата, тим паче що неіснуючих фізично внтернет карту вставити в неіснуючий фізично у нас юанкомат Я ніяк не можу. Вони наче з іншої планети, відповідь завжди одна і та ж. Що тепер робити не знаю. Приват просто лишив мене цих грошей, для мене це не мала сумма.
20 січня 2022, 14:00
При проведенні платежу він може випасти на додаткову перевірку. Якщо при проведенні оплати знадобилось додаткове підтвердження, значить за одним чи декількома критеріями даний платіж був визначений, як ризиковий. Підтвердження такого платежу за допомогою дзвінка дає змогу ідентифікувати клієнта та впевнитись, що операцію проводить саме власник картки. Якщо ж ідентифікація не була вдалою, оператор не має змоги дозволити проведення платежу, так як не певний, що його робить власник рахунку.
— Це може бути, якщо у вас змінились дані, та ви не повідомили банку про це;
— Якщо оплата проводиться під диктовку третіх осіб;
— Якщо оплата проводиться третьою особою.
З міркувань безпеки підтвердження фінансового номеру здійснюється саме в банкоматі чи терміналі ПриватБанку з використанням картки клієнта.

Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
20 січня 2022, 13:46
Навіщо вам картка банка, послугами якого ви не можете користуватися? :)
Малько  Анна
Малько Анна
20 січня 2022, 15:11
Проблему ваша відповідь не вирішує. У мене таке почуття що я зі стіною розмовляю, я одне, ви мені те ж саме. Це не відповідь і не вихід. В сто п’ятдесятий раз повторюю що я знаходжусь на непідконтрольній Україні території. Блокпости закриті і їх вже ніколи не відкриють. У мене немає фізичної можливості приїхати в Україну. Тим паче скористатись банкоматом чи терміналом, у нас їх немає і моя карта ІНТЕРНЕТ, У МЕНЕ НЕМАЄ ПЛАСТИКОВОЇ КАРТИ. Скільки можно те ж саме повторювати. Без мого відома і розрішення від кріпили мій фінансовий телефон. Я навіть до приват 24 увійти не можу. Завдяки вашому фахівцю, якій шось плчудилось я лишилась жодної можливості користуватися своїми коштами. Їй було мало заблокувати картку, так вона ще й телефон мій відв'язала. Дайте нормальну відповідь що мені робити, якщо у мене немає доступу до банкомату, терміналу, відділення банку, і пластикової карти?
20 січня 2022, 15:24
В таком случае вообще ничего. Вам нужно ехать на подконтрольную только. Сможете взять обычную не именную бесплатную пластиковую карту в отделении, заодно данные актуализируете и решите вопрос со своими деньгами и финансовым номером. Блокпосты закрыты, но ездят через 4 границы на подконтрольную — в Харьков например. У вас же по-любому есть знакомые/родственники на подконтрольной — попросите остаться у них на пару дней и решите свой вопрос с банком, чтобы больше не пришлось к нему возвращаться. Это единственный выход — выехать и если не выедите, то не сможете деньги вернуть. Советую так же после попросить оператора на 3700 записать ваш голос, это для того, чтобы в будущем у привата была возможность вас идентифицировать по голосу.
20 січня 2022, 15:25
Ситуация, которая произошла с вами, происходит и с другими клиентами банка, просто на подконтрольной вопрос решить можно за час и забыть, а в вашем случае придётся потратить дня 3.
Малько  Анна
Малько Анна
20 січня 2022, 15:52
Только ехать не к кому, нет там родственников, никого. И для того чтобы вернуться обратно нужен загран украинский, которого у меня нет, в общем дорога займёт больше двух недель и кучу потраченных денег и нервов. Так просто это оставлять нельзя. Это ограничение прав человека. Хотя кто в Украине вообще слышал о каких то правах. Одни только обязанности. Ви повинні і все. А людям допомогти з таким незначним питанням це проблема сторіччя.
Jokets
Jokets
21 січня 2022, 7:42
Это проблемы банка или ваши? Банк ни в чем ваши права не нарушил Так что хватит придумывать ересь. Как раз таки права у всех одинаковые и вы ничем не особенная
Филипп Филиппович
Филипп Филиппович
21 січня 2022, 10:16
«Вчора робила переказ зі своєї інтернет картки своєму знайомому.»
«Приват просто лишив мене цих грошей, для мене це не мала сумма.»
==================

Автор лукавит…мягко говоря.