Коллектори Привата займаються вимаганням та залякуванням!!!

Cnegka 18 січня 2022, 18:57
Я вже писала про горе банк Приват!!! Який забрав мої кошти, сама система за мене підтвердила операцію але доказати це неможливо!!! Попри це ДУЖЕ ПРИКРО що в наший час багато таких ошуканих людей але цей банк і далі спокійно собі працює і його дії ніхто не контролює не перевіряє…а ще й підтримують…дають доступи до даних…А таких ошуканих людей, пенсіонерів з кожним днем все більше і нажаль НАС ніхто не захищає, а навпаки звонять та вимагають погасити те чого не брав…Довести це неможливо…І хтось їхню діяльність таку ПОКРИВАЄ!!!
18 січня 2022, 19:43
Добрий вечір!
Раніше ми просили вас надати ваш номер телефону в приватних повідомленнях, щоб ми змогли вас ідентифікувати та детально розглянути ваш випадок, однак, на жаль, ви не вказали ваші контакти. Просимо вас надати зворотній зв’язок для перевірки інформації.

Cnegka
Cnegka
18 січня 2022, 19:49
Я з вами вже спілкувалась і лист від банку теж до мене надійшов!!! Де ви чітко вказуєте що була операція проведена але розслідувати і шукати хто цю операцію дійсно зробив ви не хочете…Не дивлячись ні на що…
19 січня 2022, 8:59
Так банк вам не бюро расследование. Поиском и ТД проводит полиция. Вы обращались к ним и писали заявление? Доказать можно через суд, но опять же надо что-то делать да и судя по всему своими действиями вы способствовали краже если ничего не делаете
19 січня 2022, 9:13
Та клиенту же на форуме «насоветовал», что банк все должен сделать.
19 січня 2022, 9:19
Щас тут защитники прав ещё насоветуют дал ше ничего не делать
19 січня 2022, 10:31
Ну да, еще и ссылок «накидают»
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
19 січня 2022, 14:02
«…своими действиями вы способствовали краже если ничего не делаете» — или бездействием. Многие люди просто не хотят ничего делать даже для себя любимых. Почему-то хотят, чтобы всё делалось само собой без их участия. А потом удивляются, что нет результата. :)
StarFighter27
StarFighter27
19 січня 2022, 20:42
Плюсую

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Коллектори Привата займаються вимаганням та залякуванням!!!