Повторний комунальний платіж

Minist2022 17 січня 2022, 16:10
Зі мною сталась така прикрість.Коли здійснювала оплату комунальних платежів, зникло світло, інтернет не дуже працював. Це видно було під час введення показників, бо не одразу зберігало дані. Потім натисла сплатити — і на картці залишилось не та сума. Переглянула платежі, а їх було 2, різні квитанції. Не знала, де шукати допомогу. Спочатку зателефонувала на 3700, в меню немає скасувати платіж, оператора теж немає.
Згадала про онлайн допомогу. Звернулась, там була пропозиція підключити фахівця. І вже через 5 хвилин спеціаліст Микола мені написав, вивчив та зрозумів мою ситуацію, платіж був скасований, гроші, як повідомив, будуть зараховані протягом доби на картку, але не довелось доби чекати, одразу все прийшло. Дуже вдячна пану Миколі за оперативність, чіткість та надану мені допомогу.
17 січня 2022, 16:57
Вітаємо!
Дякуємо вам за відгук:)
Для підключення оператора телефонної лінії, достатньо обрати відповідний пункт в меню. Раді, що ваше питання було успішно вирішене. Микола, дійсно, дуже любить свою роботу та завжди буде радий допомогти вам знову:)