Ліміт

Masha1988 16 січня 2022, 10:19
Це просто жах, тут вже й немає сумнівів, що ПриватБанк співіснує разом з шахраями. Тільки я не можу зрозуміти чого цим ще не зайнялися відповідні органи. Річ у тім, що що я, що мій чоловік ретельно слідкуємо за своєю кредитною історією. Так ось у мого чоловіка в УБКІ є помітка, що викрадений паспорт, ми поставили таку помітку, щоб банки чи МФО, які захочуть видать кредит, не видавали його, так як дуже багато випадків оформлення кредитів шахраями. Щоб перевірити чи будуть видавати кредити почали просити збільшити ліміт. Монобанк, А банк відмовляти, но ось приватбанк після перевірки кредитної історії, збільшив кредитний ліміт на 1000 (тому що просили тільки 1000), якби то були шахраї і просили б 10000, то я впевнена, що збільшив би і на 10000. І це при тому, що є помітка про викрадені дані, а також низький кредитний рейтинг.
16 січня 2022, 11:59
ПриватБанк неухильно дотримується правил конфіденційності та робить все, щоб захистити своїх клієнтів від шахрайства. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
Що ж до кредитного ліміту, то підвищити його можна в Приват24, доступ до якого має лише власник картки. Рішення про збільшення чи зменшення ліміту банк приймає аналізуючи велику кількість факторів. Ваш чоловік може звернутись в онлайн підтримку на нашому сайті pb.ua або через Приват24 у разі виникнення питань щодо ліміту.

Jokets
Jokets
16 січня 2022, 12:38
А как мошенники подадут заявку через ваш личный Приват24?
Masha1988
Masha1988
17 січня 2022, 15:57
Дуже просто. Зараз на цю тему пишуть дуже багато. Шахраї крадуть ваш номер телефону і тим самим отримують доступ до приват 24. А також є ще один метод шахрайства. Десь пів року назад мені зателефонували на мій фінансовий номер тіпа служба безпеки Приватбанку і сказали, що хтось хоче вкрасти мої гроші. Потрібно було встановити додаток на телефон і сказати їм код. Так ось після того як би я їм сказала код, вони б отримали доступ до мого телефону, тим самим отримали б доступ до мого Приват24 і мої гроші тютю. І щодо самого Приватбанку. Я завела собі сімку тільки для привату окрему, про той номер телефону знаю тільки я і Приватбанк і більше ніхто. То питання, яким чином мені зателефонували шахраї, на мій фінансовий номер, зная моє ФІО