За кордоном не можливо зайти в приват24

loving1212 4 січня 2022, 19:48
Добрий вечір. Я знаходжуся зараз в Польщі. Хочу вже 3 місяці зайти в приват24 і не можу!!! НЕ ПРИХОДЯТЬ СМС І ДЗВІНКИ для входження в приват24. Хоча роумінг включений і гроші на рахунку є, Інші смс приходять. Дзвінки теж. Суткамии переписуюсь в приват банк чаті і без толку!!! Сидять там, я так зрозуміла, некваліфіковані співробітники!!! На гарячу лінію теж дозвонитися не можу… Говорять чекайте ми Вам передзвонимо на протязі 3 хв.- і нічого хіхто не передзвонює!!! А я всього навсього хочу підвищити ліміт на карті щоб зняти гроші в банкоматі!!! Свої гроші!!! НЕ КРЕДИТНІ!!! А СВОЇ!!! ЛЮДИ ДОБРІ НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ З ПРИВАТ БАНКОМ!!! НІКОЛИ!!! ЦЕ ЩЕ ТІ ШАХРАЇ!!! ВОДЯТЬ ЗА НІС…ТО ТУДИ НАПИШІТЬ ТО ТУДИ ПОДЗВОНІТЬ!!! ТО НЕ МИ …ТО ОПЕРАТОР ВИНЕН!!! А ПО ФАКТУ -ЦЕ ПРОБЛЕМИ ПРИВАТ БАНКУ!!! АЛЕ ВОНИ ЇХ НЕ ВИЗНАЮТЬ. НЕ ЗНАЮ ЩО ДАЛІ РОБИТИ ЧИ ПИСАТИ СКАРГУ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ ЧИ ПИСАТИ ЗАЯВУ НА НИХ ДО СУДУ!!!
5 січня 2022, 11:26
Приносимо вибачення, що наша підтримка залишила у вас неприємні враження. Ми проведемо бесіду з оператором чата для покращення якості обслуговування, щоб ні ви, ні інші наші клієнти не стикалися з подібними ситуаціями.
При вході в особистий кабінет Приват24, система може запропонувати здійснити авторизацію альтернативними способами, один з яких ви можете обрати. Також, при наявності активних карток, ви цілодобово можете звернутися в нашу підтримку, щоб встановити бажаний вами варіант підтвердження входу (наприклад з використанням PIN-коду), де наші фахівці з радістю вам допоможуть.
Ваше питання стосовно встановлення нового фінансового телефону вже в роботі у наших профільних фахівців. Зробимо все можливе, щоб воно було вирішене якомога скоріше.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
4 січня 2022, 21:10
Пишите, что дальше? Банк даст логи что вам уведомления отправлял и чё? Готовы возместить банку траты на суд
mlp711141
mlp711141
5 січня 2022, 1:12
Искренне вам сочувствую… Не стоило вам доверять приматам ваши денежки…
komandor95
komandor95
5 січня 2022, 18:10
Не знаю, как люди попадают в такие ситуации. Лет 5 уже как клиент, сказать чтобы совсем не было проблем, не скажу. Были ситуации которые были мне не совсем понятны, я обратился в службу поддержки по телефону и проблемы решались. В остальном я финансово грамотный человек и во многом разбираюсь. В чём проблема здесь? Допустим вы дозвонились, сотрудники проверили информацию и говорят что со стороны банка все смс поступают. Проблема не у нас. Если вы постоянно находитесь в Польше, так привяжите ваш польский номер к карточке Привата. Возможно из-за роуминга вам звонки, смс не поступают от Привата. Я за 5 лет не помню даже когда при входе в Приват24 мне поступал звонок или смс. В основном они поступают когда вы входите через компьютер, или же поступает запрос в моб. Приват24 чтобы там подтвердить. Но когда входите через мобильный в Приват24 мне очень давно ничего не поступало. Там просто либо пароль вводите либо отпечаток пальца если настроен. Есть множество смс команд с помощью которых возможно поменять пин-код отправив смс или ещё что-то. Все эти угрозы, жалобы, это дешёвый шантаж который ни к чему не приведёт.
Анна Гоголь
Анна Гоголь
28 березня 2024, 11:32
Добрий день! Пишу сюди, бо вже півтора місяця я не можу звʼязатися з приват банком, бот працює некоректно. Проблема: не можу увійти в приват24. Пароль входу збився, загубився. Відновлення через пін код картки неможливе, так як я не памʼятаю його (підбирала різні комбінації багато разів.). Я закордоном. Номер в додатку змінено на закордонний. Оператори також не передзвонюють після введення всіх моїх даних… і сьогодні навіть не змогла пройти верифікацію з фото із айді. пишуть, що я не клієнт банку. допоможіть будь ласка! Що це таке? Раніше все виходило, а зараз майже два місяці не виходить звʼязатися з банком

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / За кордоном не можливо зайти в приват24