Не приходять сповіщення про зняття коштів

Anna12345678910 2 січня 2022, 0:56
Вже не вперше зіштовхуюсь з такою проблемою, кошти списалися, а у історії немає жодного повідомлення про списання, просто зникли кошти з рахунку, хоча я нікуди і нікому їх не надсилала і незнаю де і куди кошти списалися. Хочеться вже якнайшвидше закінчити працювати з цим банком, одні негативні емоції!
2 січня 2022, 9:58
Добрий ранок!
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратися в ситуації, що склалася.

2 січня 2022, 19:23
Искренне вам сочувствую… Не стоило доверять приматам ваших денежек… Ищите другой банк и уводите из Примата ваших знакомых и родственников!
5 січня 2022, 18:34
Вы наверное так и сделали и теперь под каждым негативным постом привлекаете других клиентов которые не разобрались в проблеме сделать то же самое.
5 січня 2022, 22:55
Я к сожалению не могу расстаться с этими проклятыми приматами. Я пока ещё выплачиваю долг (мне им по 666 грн ещё 17 раз платить плюс 18-й платёж 30 грн). Но эти сатанинские приматы меня достали по самое нехочу. Поэтому я и призываю народ делать ноги от приматов.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
4 січня 2022, 16:54
«Хочеться вже якнайшвидше закінчити працювати з цим банком, одні негативні емоції!» — що вас зупиняє? :)
5 січня 2022, 18:36
«а у історії немає жодного повідомлення про списання, просто зникли кошти з рахунку, «
В какой истории ? Способы получать уведомления о ваших расходах и доходах есть куча. Сейчас уже даже пенсионеры в ютубе сидят со смартфона, можно настроить любой бесплатный способ получения как через вайбер, телеграм, приват24, простым смс, платным смс. Подберите себе удобный и проверьте способ совершив любую операцию.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не приходять сповіщення про зняття коштів