Novy 30 січня 2021, 18:58
Я работаю в Польше, в приложении приват24 подключена карта иностранного банка. При оплате коммунальных услуг через приват24 с этой карты второй месяц подряд не проходит платёж за отопление. Причём все остальные коммунальные платежи осуществляются без проблем. Месяц назад, после общения с сотрудником банка, мне удалось оплатить ком. услуги. А в этом месяце, пообщавшись с представителем банка, я все равно не могу этого сделать. Система отказавается проводить платёж на сумму чуть больше 2-х тыс. гривен. Как написал сотрудник «платіж був заблокований автоматичною системою запобігання шахрайства» и предложил «В даному випадку, його можна зробити більш безпечним способом, наприклад: в терміналі самообслуговування, касі.» Но это не возможно т. к. я нахожусь за границей. Вопрос: как мне оплатить коммуналку по адресу своей прописки находясь за рубежом?
31 січня 2021, 11:00
Розуміємо ваші емоції, однак, хочемо повідомити, що, дійсно, з метою безпеки платежів і захисту коштів на рахунках, ПриватБанк використовує передові алгоритми моніторингу операцій в режимі онлайн. Вибірково платежі можуть випадати на перевірку. Перевірка проводиться, як автоматизованими програмними комплексами так і співробітниками Відділу Моніторингу.
В даному випадку, радимо вам скористатися рекомендаціями, які вам були запропоновані нашим оператором в чаті.
Вибачаємось за можливі незручності.
З повагою, ПриватБанк.
50164947 30 січня 2021, 15:53
Встряв в халепу, мав переказати невеличку суму у долярах до США для покриття боргу, відкрив Приват24, побачив там «переказ на картку будь якого банку світу», купив по дурному курсу ПриватБанку доляри, зробив, що від мене було треба, та прочитав… «переказ заборонено із метою безпеки». З’ясував, так, дійсно, заборонено, і дійсно із метою безпеки (не розумію тільки із якої), але повернути ці непотрібні мені доляри знову у гривню — зась, тільки запропонували їх продати із збитком на обмінному курсі. Що важко було про те, що ця опція не працює, чи має обмеження, написати?
30 січня 2021, 16:18
Ми звернулися до вас в особистих повідомленнях, щоб уточнити ваш номер телефону та детальніше розібратися в ситуації, що склалася.
0119 30 січня 2021, 13:53
Хочу поблагодарить специалиста Саида, за то что быстро и эффективно справился с проблемой! Вообще когда-либо плохой работы от специалистов данного банка я не встречала, по крайней мере до сегодняшнего дня все проблемы были решены. Благодарю за успешную работу, и решения моей проблемы!
30 січня 2021, 14:56
Дякуємо вам за відгук!
Раді, що ваше питання було успішно вирішено. У разі чого — 24/7 до ваших послуг :)
Мінфін
Відповідь адміністратора
31 січня 2021, 10:30
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 31.01.2021).
Basillius 30 січня 2021, 13:44
Ситуация такая, я более года пытался изменить свой финансовый номер поскольку нахожусь за границей и не имел доступ к старой сим, не мог сделать это самостоятельно, обращался в чат, мне толком никто не мог помочь, но вот сегодня прекрасная и умная девушка оператор по имени Алина помогла, объяснила все как для дедушки который ничего не понимает в интернете, По шагово доступно, до вела процесс до результата. Приятно иметь дело с такими людьми, с профессионалами своего дела, спасибо огромное Вам))))цените такие кадры))))
30 січня 2021, 14:50
Вдячні вам за такі теплі слова на адресу Аліни. Завдяки вашому відгуку, ми розуміємо, що рухаємося в правильному напрямі. Будемо робити все можливе, щоб обслуговування в нашому банку було максимально комфортним для вас.
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб розібратися, чому вам не змогли допомогти при попередніх зверненнях.
Redmi1988 30 січня 2021, 13:20
у меня днем были списали деньги из мой карты для выплат я был на работы когда были списаны деньги из моего счета когда я узнал магазины когда я после работы я зашло магазин скупится купить продуктов деньги на карте не было по карты не каких операций не проходила Приват Банк Ворует деньги из карты
30 січня 2021, 14:27
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та розібратися в ситуації детальніше.
Мінфін
Відповідь адміністратора
31 січня 2021, 10:28
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 31.01.2021).
eopertp 30 січня 2021, 2:01
Являлся VIP клиентом этого банка, счет открыл 14 лет назад.
За все эти года нареканий на работу банка не было. Но, ситуация изменилась в этом году. Мы семьей отправились путешествовать в Европу, взяли с собой некоторую сумму денег, остальные решили положить в банк, для безопасности, что бы потом иметь возможность перевести деньги на свой счет в европейском банке.

Пришли в отделение ПриватБанка, где менеджер нам любезно рассказала, что можем спокойно положить деньги на счет, и в будущем с помощью SWIFT платежа перевести на свой счет в европейском банке. Честно предупредила о лимите в 400 тыс. грн для SWIFT платежа. т. е если сумма перевода в год будет меньше никаких проблем у вас не будет, так было сказано!

Но на деле все обстоит совершенно иначе. В прошлом году перевел 5 тыс на свою карту без лишних вопросов. В январе попытался перевести еще 5 тыс, и тут получаю отказ. В причине указано, предоставьте справку о доходах на сумму 10 тыс у. е… Пишу в поддержку, на что хамоватый сотрудник по имени Александр говорит, вы же в прошлом году перевели 5 тыс, вот за них теперь и отчитайтесь мне.

На что я ответил, что никаких отчетов давать не намерен, вы Банк, а не налоговая, что бы я перед вами отчет держал, вы когда мои деньги брали, вы не спрашивали где я их взял и обязаны по первому требованию клиента отдать его деньги!

На что получил ответ, что ничего они мне не отдадут, пока я не предоставлю справку о доходах. Приватбанк не выполнять свои обязательства перед клиентами, любыми способами уговаривают положить деньги в их банк, а потом вам же не отдают ваши деньги! Перевел деньги в другой банк, и без проблем провел SWIFT платеж. Жена тоже не смогла перевести деньги, на первый же запрос получила такой же ответ.

Так вот, Не уважаемые владельцы привата, вы благодаря своей алчности, или некомпетентности сотрудников, лишились двоих VIP клиентов… хотя для вас это похоже пустой звук.

P. S. При открытии счета в европейском банке, нас не заставляли фотографироваться со своими картами. Видимо для владельцев привата любой клиент априори мошенник! Думай-те
30 січня 2021, 10:47
Дозвольте відмітити, що у своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та детальніше розглянути ваш випадок.
bogdanimous 30 січня 2021, 0:01
Доброго дня! Брав іпотеку в Приватбанку. Все було ідеально. Чудове обслуговування. Зручна оплата в терміналах без комісії. Все було прозоро і нічого зайвого не нараховували. Але коли я все виплатив і хотів забрати оригінали документів на квартиру, мені на гарячій лінії сказали, що я маю звернутись виключно до керівника якогось із відділень і написати заяву. Одного дня приїхав на відділення, що знаходиться в 3 км від мого офісу, вистояв в черзі півгодини, і як виявилось, керівника немає на робочому місці. Другого дня поїхав вже на інше відділення Приватбанку. Знову черга в півгодини — так склалось, що на відділенні немає керівника в принципі…Що мені далі робити? Продовжувати пошуки керівника по всій Вінниці??? На дворі 2021 рік. Я можу заяву написати в електронній формі і підписати ключами ЕЦП (які безкоштовно видають в цьому ж банку) та надіслати в Головний офіс. Але так не можна. Я розчарований цією ситуацією.
30 січня 2021, 10:59
Ми звернулися до вас в особистих повідомленнях, щоб уточнити ваш номер телефону та розібратися в ситуації, що склалася.
LanaR 29 січня 2021, 21:29
Я багато років є клієнтом ПриватБанка, без проблем користуючись кредитною карткою «Універсальна». Мені подобаються умови кредитування, наявнсть пільгового періоду до 55 днів, а головне, що банк, турбуючись про своїх клієнтів, завчасно надсилає електронні повідомлення про суму залишку боргу, яку потрібно внести, щоб залишитись у пільговому періоді. Але, нещодавно у мене виникли питання стосовно повноти погашення суми боргу та виходу з пільгового періоду. Звернувшись за роз’ясненнями до контактного центру ПриватБанка, мене уважно вислухав співробітник Ярослав, який надав повну інформацію стосовно мого запитання, допоміг скористуватись чат-сервісом та сформував заявку для розгляду звернення на більш високому рівні. Вже наступного дня мене повідомили про позитивне вирішення заявки, за що, я щиро вдячна всім працівникам банку, які приймали участь у вирішенні мого питання. Я впевнилась, що ПриватБанк зацікавлений у своїх клієнтах, тому і надалі віддаватиму перевагу ПриватБанку та рекомендуватиму його своїм друзям.
30 січня 2021, 11:08
Дякуємо вам за відгук та теплі слова на адресу Ярослава. Ми пишаємося тим, що обслуговування в нашому банку викликає у вас справжнє емоційне піднесення. Задоволений Клієнт – це показник нашої роботи. Раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо, приносять свої плоди:)
Беремо і робимо!
Оксана Кожемякина 29 січня 2021, 17:47
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Сумгаїтська, 24
Мала незрозумілу грошову активність на своїй картці Приватбанку. Звернувшись за допомогою у відділення, мені запропонували задати питання в чат-сервіс. Я оперативно отримала відповіді на всі свої питання, операцію підтвердила, ще й поспілкувалась з приємною людиною) Дякую щиро ПриватБанку та фахівчині пані Ірині)
29 січня 2021, 18:35
Добрий вечір!
Якщо виникнуть питання наші колеги в чаті будуть раді допомогти. Дякуємо, що ви з нами :)
Наступного разу не потрібно йти у відділення, ви можете звернутись в онлайн підтримку на нашому сайті pb.ua або через Приват24 в якому також можна самостійно переглянути операції по картці.
igorgor73 29 січня 2021, 17:04
В 2017 году открыл депозит «Плюс строковий». Условия меня удовлетворяли полностью. В 2020 году процентная ставка была 14,5. В 2021 банк сделал пролонгацию депозита с процентной ставкой 3% на 12 месяцев. В связи с болезнью (инвалид войны 2 гр., атошник) не смог закрыть депозит вовремя (опоздал на три дня), перевести деньги на другой депозит (более выгодный) этого банка невозможно, банк отказался пойти на встречу и предложили ждать год (предупредили, что если и через год опоздаю, денег не увижу). Даже руководство не может принять решение о досрочном прекращении договора (три дня опоздания, смешно, но это так). Честно говоря не ожидал такого от «ПриватБанка», думал что это лучший из украинских банков., но «втихую» поставить 3% годовых — это смешно.
29 січня 2021, 18:29
Добрий вечір!
Для зручності клієнтів є можливість розірвання чи переоформлення вкладу по строку через Приват24, що дозволяє провести потрібну вам операцію дистанційно та без звернення у відділення. Оформлюючи строковий вклад ви отримуєте підвищену відсоткову ставку. Вказаний вами депозит був виведений з лінійки актуальних вкладів та по ньому діє менша відсоткова ставка, ніж по актуальним вкладам, які можна знайти на нашому сайті — https://privatbank.ua/depozit
Щоб уточнити деталі та перевірити інформацію за вашою ситуацією ми звернулись в особистому повідомленні.
Miramarina2 29 січня 2021, 15:09
Мошенники орудуют под предлогом интернет магазина одежды в инстаграмм! Говорят что работают по дропшиппингу, и отправляют только по предоплате. После оплаты блокируют Не отвечают, соответственно не отправляют! Прошу отреагировать как-то на данный факт!!! И обратить внимание на карту мошенников с целью блокирования. В милицию уже обарщались!!!
4731 1856 2024 7624 Дробич Виктория страница магазина https://instagram.com/meggga_booom?igshid=1semp5cjp3y4p
29 січня 2021, 15:46
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідуваннь за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Якщо ви є клієнтом іншого банку та відправили кошти, радимо додатково звернутись в свій банк, який має зафіксувати ваш сигнал та передати його нам.
TEREZA1973 29 січня 2021, 12:59
Відділення за адресою: Полтава, вул. Шевченка, 1
По перше сайт на російській мові! Закон є виконання НЕМАЄ!!! Сьогодні 29.01.2021 мала змогу оцінити сервіс приатбанку у всій красі. Відділення на Шевченка 1 м. Полтава перерва з12.30 до 13.30 але в 13.40 відділення не відкрилося і працівник, що зайшов на робоче місце в 13.40 годин зачинив за собою двері відділення на ключ. Обслуговування на ВИСОТІ!!!
29 січня 2021, 13:52
На офіційному сайті банку, як і в Приват24, інформація розміщена українською. Ви можете переконатись в цьому самостійно зайшовши на сайт — https://privatbank.ua/ та https://www.privat24.ua/
Що ж до роботи відділення, то наші колеги проведуть перевірку та зв'яжуться з вами за її результатом.
ilonas1979 29 січня 2021, 10:41
В ноябре месяце банк заблокировал все карты, на протяжении двух месяцев ответ был один ждите проходит проверка карт согласно пункта1.1.3.2.6 на вопрос что это ответ один заходите на сайт и читайте разьяснение, на вопрос когда в конце концов вы разблокируете мои карты ответ был что может быть что их не разблокируют, ждите с вами свяжеться ктото из сотрудников банка после проверки карт. Прошло 3 месяца, но банк со мной не связался и карты не разблокировал, причину я незнаю до сих пор. Но пародокс в другом у меня есть кредит в привате и по кредиту банк требует с моей стороны оплаты, на вопрос почему вы требуете оплату с меня при этом на карте другой у меня заблокированы деньги мне не ответили. Но по кредитной карте звонят и в выходные и поздно вечером и рано утром, так вот у меня вопрос почему я должна платить кредит банку который заблокировал мои счета? Почему Вы не дали ответ до сих пор по какой причине заблокировали карты? Что это вообще такое чтоб невозможно было ни у кого из операторов узнать что это за пункты статьи, что за проверки? Неужели у клиента банка нет никаких прав? Почему банк разрывает с клиентом договор в одностороннем порядке и даже не сообщает об этом?
29 січня 2021, 11:43
Як ми бачимо, ваше питання було детально розглянуто профільними фахівцями та надана інформація про умови відновлення обслуговування. Якщо ви готові вирішити питання з поверненням коштів, будь ласка, повідомте нас в особистому повідомленні.
emudraya 29 січня 2021, 10:06
Відділення за адресою: Харків, вул. Полтавський Шлях, 123
Предварительно позвонила на горячую линию банка и уточнила, может ли не клиент банка получить международный перевод western union на отделении в гривне на что мне ответили утвердительно.
Муж пришёл в отделение получать перевод — отказ: вы не клиент банка, выплатить не можем.
Повторный звонок на горячую линию и пол часа разбирательств и уточнений, итог: у сотрудник call-центра инструкция в которой указано, что не клиент банка имеет право получить перевод western union при наличии паспорта и инн, НО (!) «у кассира нет технической возможности выплатить перевод не клиенту банка».
Скорее всего сделано специально, чтобы расширять клиентскую базу. А вот на сколько такие действия со стороны банка правомерны, ещё будем разбираться.
29 січня 2021, 11:41
Перепрошуємо за незручності.
Для отримання переказу потрібно звернутись до співробітника з обслуговування клієнтів, який ідентифікує отримувача та зможе зробити виплату переказу, після чого, клієнт зможе отримати переказ готівкою в касі. Необхідність ідентифікації отримувача є вимогою платіжної системи, при цьому оформлення картки чи інших продуктів банку не є обов'язковим.
Dima565 29 січня 2021, 10:04
Відділення за адресою: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 97
Коллекторы, которые представились сотрудниками Приватбанка — угрожают родственникам физической расправой из-за задержки 3 месяца в выплате кредита.

Приватбанк фактически подтверждает принадлежность данных людей к Банку.

Одесса.
Улица Еврейская 52.
Якобы юридический отдел, а по факту-абсолютно отмороженные формальные или не формальные сотрудники Приватбанка, которые занимаются откровенной уголовщиной. Угрозы в стиле 90х
Государственный банк занимается бандитизмов.

Принадлежность данных сотрудников по адресу Еврейская 52 — подтверждает лично начальница отделения г Одесса гражданка
Беспалова Екатерина
29 січня 2021, 11:35
Щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації ми звернулись в особистому повідомленні.
Sergiy73 29 січня 2021, 9:48
В течении суток помогли с продлением карты больному человеку, похоже, что знание психологии, логического мышления у сотрудников хорошее, разобрались где мошейничество, а життейские проблемы.Спасибо.
29 січня 2021, 10:00
Завжди до ваших послуг.
Беремо і робимо!
TitovaTatiana 29 січня 2021, 9:34
Благодарю сотрудников ПриватБанка за быстрое реагирование на мою жалобу. Мне вернули деньги, которые я отправила мошенникам. Рекомендую пользоваться услугами ПриватБанка! Спасибо!!!
29 січня 2021, 9:58
Були раді допомогти. У разі чого, 24/7 до ваших послуг :)
ArmanArsen 29 січня 2021, 9:26
У меня с приватбанком до карантина не было проблем. весной, когда был карантин, ПриватБанк урезал мой кредитный лимит, списал с карты всю имеющую сумму и карту оставил в минусы, этим самим лишив меня возможности не быть проблемным должником. а на сегодняшний день вымагают с процентами… тоесть, когда калапс в с тране, ещё и банк добивает народ?.. я не отказываюсь платить тело долга ежемесячными платежами… но банк никак не хочет идти на встречу
29 січня 2021, 9:48
Доброго ранку!
Ми намагаємось йти на зустріч клієнтам коли бачимо, що клієнт бажає цього та зі своєї сторони робить відповідні кроки. Наприклад, активно користується лімітом або хоча б частково погашає заборгованість. У вашому випадку, рішення знизити суму ліміту було вимушеним. Радимо внести кошти на картку для погашення простроченої заборгованості та в майбутньому не порушувати умови договору ігноруючи мінімальні платежі. В Приват24 ви можете бачити суму до погашення яку необхідно внести.
iraair2019 28 січня 2021, 21:42
Сервіс надання послуг на 0. Я є користувачем іншого банку, але терміново потрібно було зняти кошти через банкомат приват банку. Після того як вставила карту, ввела пін код, вказала суму зняття, банкомат раптово перестав працювати, просто білий екран і картку не віддає, в такому випадку єдиний вихід зателефонувати у самий банк та запитати як діяти та як тепер дістати свою картку, але виявилося не все так просто, поряд з банкоматом ні єдиної інструкції куди б можна було звернутися в разі форс мажору. Шановні, я розумію так можна знайти номер в інтернеті, але якщо б людина була з іншої країни, чи без доступу до інтернету. Але це все ще не все, здавалося вихід з ситуацією є, але ситуація просто зайшла в глухий кут, після того коли набравши гарячу лінію приват банку тобі не допомогли, а у відповідь ти почула голос автовідповідача, що ваш номер не зареєстрований як клієнт банку. Ви серйозно? Що блін?
Простоявши просто в шоці, не знаючи, що роботи, єдиним виходом залишилося телефонувати в свій банк та блокувати картку та чекати перевипуск.
Жахливий банк, жахливе обслуговування, точно не для людей!
Це нормально, що техніка виходить з ладу, і логічно, що і таких випадках потрібно якось до вас звернутися!!! але це не можливо!
29 січня 2021, 8:39
Доброго ранку!
Перепрошуємо за незручності.
Дійсно, техніка може дати збій та цей єдиний випадок не є показником сервісу в цілому. Зазвичай на банкоматі присутні наліпки з підказкою та номером гарячої лінії, на яку можна звернутись. Прослухавши голосове меню та обравши потрібний пункт можна з'єднатись з оператором. Також наші колеги завжди онлайн та готові відповісти на питання в онлайн чаті на нашому сайті pb.ua.
Щоб уточнити адресу банкомату ми звернулись в особистому повідомленні.
Doodlez3221 28 січня 2021, 17:55
Випадково скинув кошти не на ту картку, працівники банку швидко вирішили питання та дромогли!
28 січня 2021, 18:22
Добрий вечір!
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди готові прийти на допомогу в будь-який момент та вирішити ваші питання. Будемо раді подальшій співпраці.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝