У Вас ще є рахунки в цьому банку? Біжіть від нього!

Є клієнтом банку більше 20 років, точніше вже напевно був! Вирішив на свою голову купити ОВГЗ в доларі через цей «дурдомний» банк, перед цим зателефонувавши підтвердили можливість такої операції співробітники відділу. А далі почалося, приніс готівку покласти на картку через касу-плати комісію!!! -дурість!!! Починаю висіти на терміналі, впираюсь в еквівалент 300000грн більше не дає покласти- фін.мон зверніться в відділення! Звертаюся, надаю декларації за минулі року з 3 кратним перевищенням рівнем доходів-чекайте Ваше звернення сформованно.
Минує день знову в відділення, знову кладу до 300000грн -знову звернення і так 5 днів поспіль-необхідну суму поклав ну думаю зараз нарешті куплю свої ОВГЗ:)) — сформував ордер на купівлю, через 6 годин дзвінок з банку ми не можемо провезти Вашу операцію більше ніж на 1млн грн:(((((!!! Чому питаю??? Ви дробили суми- задаю питання, а як можна було по іншому? ніхто не каже-документи підтверджуючи надано раз 10 за цей період і самостійно і з відділень- кажу поверніть кошти-відповідь не можемо без комісії!!! Так що люди тікайте з цього банку поскоріше, з любим питанням будете чекати днями і так відповіді Вам не дадуть! А сам відповідь знайшов перевів їх в гривню і перевів платіжкою на рахунок брокерської компанії з подальшою купівлею ОЗДП!!! А тепер питання до керівництва Приватбанку. яка в цьому логіка?- Ви не хочете самі заробити з цієї операції, а це комісія під 5000грн, мурдуєте людей-де логіка???
Сам я покидаю цей банк і з нового 2022 року там не буду обслуговуватись і ще буду «рекомендувати» знайомим і рідним бігти від нього подалі!!!
25 грудня 2021, 16:16
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратися в ситуації.

Kroahs
Kroahs
25 грудня 2021, 15:38
Мушчина ета не для вас написано. ОВГЗ это для порошенка и мойшикала дабы отмывать бабки
25 грудня 2021, 15:57
Ой О Й нагнал суеты! Бедолага, а ты не в курсе що фин. мониторнг во всех банках? Так куды бежать будешь все пути дороги перекрыты свыше 400 кусков гривен и мордовать фин. мониторинг будет везде покидальщик ты наш нефартовый, купи себе крипты и спи спокойно, а не макулатуру покупаешь
mlp711141
mlp711141
25 грудня 2021, 23:05
Искренне вам сочувствую, что этот горе-банк вас так облапошил… Но при этом радуюсь, что вы тоже поняли, что нужно «делать ноги» от этого банка, и чем скорее, тем лучше…
6 лютого 2022, 8:58
Не хотите вложить свои средства в криптовалюту? О таких процентах можно только мечтать

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / У Вас ще є рахунки в цьому банку? Біжіть від нього!