Шахраї

NataliiaPetruk 21 грудня 2021, 8:37
ПриватБанк без мого погодження дозволяє зняти кошти з моєї картки шахраям. На звернення в банк нічого не вирішилося. Змінивши картку спеціаліст банку повідомив, що від цього нічого не зміниться і шахраї кожного 20 числа будуть знімати кошти. Що це за реакція? Де захист? Де служба безпеки банку?
21 грудня 2021, 9:59
Добрий день.
Хочемо звернути вашу увагу, що дані оплати могли пройти тільки при володінні інформацією про номер карти, СVV коді і терміні дії. Дану інформацію шахраї могли отримати з необережності, та й більш витонченими методами. Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки
За вашим зверненням до підтримки банку було сформовано запити на оскарження операцій до міжнародної платіжної системи.
Ви можете переглянути у виписці, коли була активована підписка.
Ми відправили на сайт інформацію про відмову від підписки, але це, на жаль, не дає 100% гарантії, що списання не будуть повторюватися. Тому для 100% гарантії збереження коштів ми рекомендуємо отримати нову картку, бо сайт може ігнорувати повідомлення про відмову від підписки, та відправляти запити на списання в банк повторно, оскільки платіжні системи (VISA і Mastercard) не вимагають, а рекомендують сайтам реагувати на запити банку про видалення підписок. Із закритої картки кошти не списуватимуться.
Банк завжди гарантує збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Правила безпеки: https://privatbank.ua/safeness

Три літри
Три літри
21 грудня 2021, 9:03
Если каждого 20-го числа то речь явно не о мошениках, а о подписке на платный сервис.

Так отпишись, делов то.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
21 грудня 2021, 14:41
Поразительно, какими пунктуальными в наше время стали мошенники! :)
Jokets
Jokets
22 грудня 2021, 10:06
А где мозги автор? Или не хватает мозгов не подключать подписки на карту?