Черга на дворі взимку

Lyu4a 20 грудня 2021, 14:33
Відділення за адресою: Харків, вул. Валентинівська, 29-Б
Доброго дня! В мене немає претензій до якості обслуговування працівниками, але є величезна претензія до організації роботи відділення. Люди чекають в черзі на вулиці, в відділення пускають по 2 людини до операторів і 2 в касу. Я особисто сьогодні, 20 грудня, стояла в черзі до оператора 1 годину на вулиці! На дворі зима, в Харкові дуже холодно, і годину стояти на вулиці, що б отримати послугу по своїм же депозитам — це жах. Організуйте, будь ласка, або електронну чергу, або запускайте людей з сертифікатами вакцинаціі до відділення, що б чекали всередені. Дякую за розуміння!
20 грудня 2021, 16:35
Вибачте за можливі незручності. В цей непростий час ми не можемо ризикувати здоров’ям наших клієнтів та співробітників. Саме тому, вимушені дотримуватись норм безпеки, які в тому числі, пов’язані з обмеженою кількістю людей в приміщенні.
Не забувайте, що для зручності та економії вашого часу існують віддалені канали обслуговування: Приват24, термінали самообслуговування, банкомати та цілодобова підтримка чата чи за телефоном 3700.
Ми цінуємо думку кожного клієнта та вдячні вам за ваше звернення. Воно прийняте до уваги!
Додатково, ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію щодо вирішення вашого питання у відділенні.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
20 грудня 2021, 15:29
Лето отзывы наулице жарко, осенью дождь, зима холодно, но никто, никто так не хочет вообще перестать ходить в отд банка