Недостатня кількість операторів

irynak88 20 грудня 2021, 13:15
Відділення за адресою: Львів, вул. Патона, 2/4-А
Сьогодні мала щастя очікувати в черзі до оператора 50хв. За цей час прийняли двох людей, а решту, за 10 хвилин до обіду, попередили, що відділення зачиняється на обід) У відділенні постійно працює тільки один оператор.
20 грудня 2021, 15:05
Нам шкода, що після звернення до відділення у вас залишився неприємний осад. Ми цінуємо дорогоцінний час наших клієнтів і пропонуємо користуватися віддаленими каналами обслуговування: Приват24, терміналами самообслуговування та банкоматами. Також, у нас працює цілодобова підтримка чата та за телефоном 3700, де наші фахівці, також, завжди будуть раді вам допомогти.
Ми надаємо нашим клієнтам можливість перевипускати картки на віртуальні за кілька кліків та без відвідування відділень. Digital картка — платіжна картка, яка має всі властивості звичайних пластикових карток, тільки без фізичного пластику. Для перевипуску картки на digital досить зайти в Приват24 https://next.privat24.ua, в меню: Гаманець — Картки — Вибір картки — Управління карткою/рахунком — Перевипустити картку.
Після чого виберіть, будь ласка, платіжну систему картки і підтвердіть заявку.
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та вирішити усі питання.
З повагою, ПриватБанк.