Про Приватбанк, І-Вох та Ощадбанк

Boris66 17 грудня 2021, 11:04
Одного разу, користуючись терміналом Приватбанку, я помилково відправив кошти не на той рахунок, який було потрібно. Ще одного разу термінал І-Вох прийняв мою грошову купюру, але на картковий рахунок вона не була зарахована. Після мого звернення на гарячі лінії Приватбанку та І-Вох грошові кошти були досить швидко повернуті на мої рахунки за що я дуже вдячний і Приватбанку, і І-Вох за вирішення моїх проблем та за турботу про збереження моїх коштів. Приємно мати справу з порядними людьми! Нажаль, нічого подібного не можу сказати про Ощадбанк. Зокрема, умови їхнього тарифу Зарплатний свідчать про те, що цей банк радий бачити у себе свого клієнта не більше двох разів на місяць. Якщо, клієнт «припреться» до банку третій раз на місяць, з нього знімуть комісію. Комісія знімається без попередження, без відому та згоди клієнта, а потім представник банку причитає:« — Ай-яй-яй!!! Ви такий неуважний та забудькуватий… Самі винні, що вас обібрали… Перед тим, як іти до нас, вам потрібно було ретельно переконатися у фінансовій безпеці такого візиту до нашої чудової установи»
17 грудня 2021, 11:54
Робимо все і навіть більше, щоб ви отримали найкращий сервіс :)

Jokets
Jokets
17 грудня 2021, 18:21
Вы раздел попутали милок, раздел ощпада на этаж ниже