Сам собі господар

Graya29 16 грудня 2021, 14:20
Звернулися у банк для відкриття карти зі спец режимом (Пакунок малюка). Співробітником було повідомлено, що банк вирішив не надавати банківські продукти через накладання орешту на рахунки приватною виконавчою службою. За 20 хвилин до цього без перешкод і питань відкрила картковий рахунок в іншому банку. Представник В С заперечив своє відношення до заборони на обслуговування банком.
Тепер выходить, що я залишилася ні з чим — пакунок не отримала, кошти отримати не дає отримати банк.
16 грудня 2021, 16:22
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

Sofohka
Sofohka
16 грудня 2021, 22:50
Вам відмовляють у вікритті рахунку, а мені з того пакунку малюка списали гроші а тепер не можуть повернути їх, хоча виконавець повертає їх, а вони пишуть відмову. Вони можуть списати ці кошти на користь виконавця і їм побарабану що це спец рахунок. Мені відписали шо про Пакунок Малюка нічого не сказано що його не можна арештовувати.
mlp711141
mlp711141
17 грудня 2021, 2:03
Искренне вам сочувствую, что эти наглые приматы оставили без денег вашего ребёнка… Вот и структура, «государство в государстве», формирующая «социальный рейтинг» по китайской модели, и управляющая всеми украденными у вас вашими данными… Мне они тоже угрожали, что из-за моего кредитного рейтинга я не найду себе работу, в то время, как меня не трудоустраивают официально в связи с состоянием здоровья (история тянется с того времени, как в связи с военным временем изменились взгляды врачей на мой военный билет — в армии не служил, комиссовали в 1998 году). Если вашего ребёнка дискриминируют (в чём он виноват?), то что это за банк такой?
17 грудня 2021, 10:20
Автор, так пусть снимут арест исполнитель и получайте карту в чем проблема?
17 грудня 2021, 15:13
Виконавець відмовляється знімати арешт. Оскільки є судовий наказ.
17 грудня 2021, 18:23
Так, а банк чем виноват что у вас арест? Это лично ваши проблемы
18 грудня 2021, 11:47
Уважно прочитайте мій відгук.