Осторожно интернет машенники

Alyona12345 15 грудня 2021, 22:55
Сегодня стала жертвой мошенников с продажи криптовалюты на карту мошенников 4134182119586235, 4134182119586235. Перевела 6000 тыс
Гривен. Пыталась дозвониться в приват банк. Но ни один оператор так и не вышел на связь. А как какую нибудь фигню предлагать, так они все на связи!
16 грудня 2021, 11:09
Добрий день.
Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

16 грудня 2021, 0:28
«Перевела 6000 тыс»

Не верю я в р2р-перевод шести миллионов гривен…

Ну так и обращались бы в ТАСкомбанк,
где открыта карта № 4134182119586235
16 грудня 2021, 8:41
В ТАСкомбанке автора пошлют и правильно сделают. Такие вопросы решать надо не с банком получателя, и не со своим банком, а полицией.
16 грудня 2021, 10:25
Основная проблема в том, что такие клиенты банка
пересылая свои деньги мошенникам затем
обвиняют банк, в котором обслуживаются,
во всех смертных грехах.
16 грудня 2021, 9:34
Какая надежная и удобная криптовалюта.
Обманут — ничего не докажешь, так еще и самого притянут за неуплату налогов
16 грудня 2021, 9:57
Этот случай ничем не отличается от фейковой продажи на ОЛХ когда просят деньги в качестве предоплаты и потом ничего не высылают. Так что не в криптовалюте дело.
16 грудня 2021, 13:26
Я говорил про «криптовалюту» в сравнении с привычной валютой. Последнюю можно отследить, а с криптой никому ничего не докажешь из-за неурегулированности о ее статусе.