Дуже погане відношення до клієнтів.

mklad 15 грудня 2021, 17:25
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Гагаріна, 47
Чим далі, тим все гірше працює Приват. Я на початку листопада в додатку замовив перевипуск картки. Десь 20 листопада мені зателефонували з банку, зняли 150 грн. за нову картку і повідомили що доставлять курєром. 4 грудня я звернувся в підтримку банку бо картки ще не було. В підтримці сказали що картка повинна вже бути доставлена і сформували заявку 2990039. Карти досі немає і відповіді на заявку теж немає. 11 знов звернувся в підтримку, сказали що моя заявка на опрацюванні. Сьогодні вже 15 грудня, відповіді так і немає. Гроші за перевипуск карти я вже не поверну, це банку на новий рік. Буду закривати рахунки в приваті, добре що банків в Україні вистачає.
15 грудня 2021, 19:55
Добрий вечір!
Перепрошуємо за незручності. Питання в роботі у профільних фахівців. За результатом з вами додатково зв'яжуться.
Мінфін
Відповідь адміністратора
16 грудня 2021, 9:10
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 16.12.2021).

mlp711141
mlp711141
17 грудня 2021, 2:08
Искренне вам сочувствую… Не стоило бы вам иметь никаких дел с этим банком… Бегите в другой банк…
PrivatBankQM
PrivatBankQM
22 грудня 2021, 10:13
Доставка карток здійснюється нашими партнерами з кур'єрської служби. Після виготовлення картки та передачі її партнерам, на жаль, кур'єрська служба на могла зв’язатись з вами, через що картка не була доставлена. На жаль, наші спроби зв’язатись з вами за контактами, що ви залишали в банку також були невдалі.
Нами було прийнято рішення про повернення комісії за замовлення картки. Кошти вже зараховані на рахунок, з якого проводилась оплата.