не рекомендую банк

9073355 13 грудня 2021, 10:06
моя история, год все проплаты делал, получал средства и в один прекрасный момент, так как я не беру кредитов не на какие банковские уловки не ведусь, мне подсунули кредитный лимит. Я сознательно его закрыл при открытии карты, потом на мою претензию «почему открыт» ответ — банк пересмотрел что-то там и мало того что открыл снова, еще и лимит повысил. Представьте, когда оплачиваете, у Вас не хватает средств, то Вам об этом говорит банк, а тут открыли сами кредитный лимит и если бы я по случайности не рылся в кабинете, то начала бы и начисляться пеня.
Банк начал заниматься самоуправством. Так же плохой отзыв новой версии приложения, как бы красочна она не была, но функционально, не могу повторить свифт платеж, по тем же реквизитам что и есть платеж в архиве. Поддержка, постоянно переключается на голосовое меню, я звоню человеку не для того что бы потом на робота переключили, банк испортился.
Пользоваться можно только по необходимости и все …
13 грудня 2021, 14:51
Банк встановив вам ліміт як надійному клієнту, про ви отримали від нас сповіщення. Це подяка за користування послугами банку. Його можна прибрати в будь-який, проте, погодьтесь, у житті бувають різні обставини, коли непогано мати фінансовий запас, який їсти не просить.
Коли кредитний ліміт не використовується, це не тягне за собою жодних витрат для вас.
Ми вже працюємо над відновленням функції переказу з архіву в новій версії додатку. Зробимо все можливе, щоб ви вже нею користувалися найближчим часом.
Приносимо вибачення за такі незручності. Ми обов’язково станемо краще!
З повагою, Приватбанк.

13 грудня 2021, 16:43
Красиво вуалируете, еще раз — я сам заранее отключил кредитный лимит… и то что банк пытается выдать — за заботу о клиенте, выглядит как минимум «не красиво», Приват навязал услугу и меня по счету пустил в минусовой баланс. Если так хотели бы дать возможность пользоваться кредитными деньги, сделали бы хорошее голосовое меню — а не как сейчас или качественно программное обеспечение.
Так же о программном обеспечении, пока не от тестите новое, не забирайте старое, а тем кто в новом находит баги или пользуется просто, хотя бы бонусы какие то давали, а то на тестировщиках сьекономили, а люди мучатся должны
13 грудня 2021, 21:42
Так договор ДКБО прочитай хоть раз в своей жизни. Зачем ты пользуешься продуктом если ты условия не читаешь???

3.2.1.1.6. Сторони узгодили, що Банк має право змінити розмір кредитного ліміту у разі зниження/ збільшення надходжень грошових коштів на поточний рахунок або настання інших факторів, передбачених внутрішніми нормативними документами Банку, про що за 3 календарні дні направляє Клієнту повідомлення в спосіб, визначений п. 3.2.1.1.7 цих Умов.

Сторони узгодили, що для повідомлення Клієнта про розмір Ліміту, його зміну та узгодження інших змін до цього Договору, Банк на свій вибір здійснює повідомлення Клієнта: в письмовій формі або через встановлені засоби електронного зв’язку Банку і Клієнта, які дають змогу встановити дату відправлення такого повідомлення Клієнту (системи клієнт-банк, систему «Приват24 для бізнесу», SMSповідомлення або інші засоби). Сторони узгодили, що Банк має право на свій розсуд обирати та використовувати будь-який із способів, визначених цим пунктом, для будь-яких повідомлень, що повинні бути здійснені Банком згідно цього Договору.

3.2.1.2.3. Банк має право: 3.2.1.2.3.1. Не менше одного разу на місяць проводити перерахунок Ліміту відповідно до внутрішньобанківських нормативних документів та чинного законодавства.

НАУЧИСЬ ЧИТАТЬ ТО ЧТО ТЫ ПОДПИСЫВАЕШЬ!!!
13 грудня 2021, 21:46
И еще один важный момент:

Банк, на свій розсуд, має право: а) змінити умови кредитування — зажадати від Клієнта дострокового повернення кредиту, сплати процентів за його користування, виконання інших зобов’язань за Договором в повному обсязі шляхом подання відповідного повідомлення.
При цьому, згідно зі статтями 212, 611, 651 Цивільного кодексу України, за зобов’язаннями, терміни виконання яких не настали, терміни вважаються такими, що настали в зазначену в повідомленні дату. На цю дату Клієнт зобов’язується повернути Банку суму кредиту в повному обсязі, проценти за фактичний термін його використання, повністю виконати інші зобов’язання. В разі невиконання Клієнтом вимог Банку у термін, зазначений у повідомленні, вся заборгованість, починаючи з наступного дня дати, зазначеної в повідомленні Банку, вважається простроченою;

И по поводу SWIFT, помогал человеку его сделать через Приват, все понятно и удобно, просто нужно адаптироваться. Правда SWIFT на 2-й день пошел, ну там проблема была с нашей стороны… Учись адаптироваться и не ныть и читать условия. обслуживания… Не нравиться что-то 70 банков в Украине пользуйся удобным…

Кста на поиск информации я потратил 4 минуты, меньше чем ты писал этот комент, забавно конечно…