Не дбають про постійних клієнтів!!!

Palalam21 8 грудня 2021, 13:26
Після 8 років будучи клієнтом Приват Банку, забрали кредитний ліміт, за несплату 150 грн!!! При блокуванні карти голд, списання за обслуговування 20 грн залишаються, в чаті домоги онлайн, відписують автоматичними повідомленнями. Закрити рахунок можна лише у відділенні банку. Агов!!! 2022 рік на носі, коронавірус, все повинно бути дистанційно також доступно бути! І взагалі якщо я за кордоном, також не можу закрити рахунок!!! Якби міг, постаив би оцінку мінус 1… Нікому не рекомендую. Маю надію, що в майбутньому щось зміниться в Приват Банку, і обслуговування буде кращим. А так, поки що, потрібно змінювати банк, тому що нервів не вистачає на це все…
8 грудня 2021, 14:56
Рішення про збільшення чи зменшення ліміту банк приймає, аналізуючи велику кількість факторів, саме тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу і впливає на кінцеве рішення. Для отримання бажаного вами ліміту кредитних коштів, радимо накопичити позитивну кредитну історію не менше, ніж за 6 місяців, відкрити депозит від 10000 гривень, або мати картку для цільових виплат з обігом від 3000 гривень в місяць.
Для того, щоб не сплачувати щомісячну плату за участь у Gold клубі, необхідно, щоб були закриті усі золоті картки. Закрити картку є можливість в Приват24, в меню: 'Гаманець — Картки — Вибір картки — Управління карткою/рахунком — Закрити картку — Подати заявку”, після чого, у вас є можливість дистанційно оформити звичайну віртуальну картку. Для замовлення картки досить перейти в оновлену версію Приват24.
Для https://next.privat24.ua/ — увійти в обліковий запис, натиснути 'Гаманець' — '᎒' — Додати картку — Digital картка.
Для оновлених додатків Приват24 (iOS або android) — увійти в обліковий запис, натиснути 'Гаманець' — Додати картку — Digital картка.
Відеоінструкція: https://pb.ua/short?3UZ

Jokets
Jokets
8 грудня 2021, 14:27
А Приват24 для закрытия карты использовать?
sanch ☺
sanch ☺
8 грудня 2021, 17:50
Кредитный лимит у Вас не забрали, а попросту — не дают. Это разные вещи
Списывают не за обслуживание, а за членство в кружке избранных (или как-то так).
Подать заявку на закрытие счета, лично приехав или же по доверенности.
Можете воспользоваться ресурсами приват24, но как оно обернеться — х.з.
CRjonny
CRjonny
8 грудня 2021, 18:03
Чтоб автору было спокойней- у привата его забирают и без долгов как у тебя в 150грн есть у ниx супермудрый алгоритм, пока гугл изобретает искусственные интеллекты приват всё давно изобрел с поxмелья. Алгоритм даже будущее видит и предсказывает. Чего забрали? а потому что в будущем ты прошляпишь деньги вполне возможно (73%)и не сможешь им вернуть. Каково да, теxнологии и не поспоришь
mlp711141
mlp711141
10 грудня 2021, 1:46
Искренне вам сочувствую… Не стоило вам связываться с этим горе-банком, и тем более, открывать вечно голодную карту…