Несанкционированное снятие финансовых средств

mihail73 4 грудня 2021, 0:16
Було знято 15000 гривнів зловмисниками з золотоі карткі Приват банку, без пидтвржденя.Про безпеку власних коштів у цьому банку никто не говоріт и не думает. Про возврат коштів можете забуте. Кредітний лимит 6000 грн. сняли 15000. Оператор не может дате видповідь
4 грудня 2021, 10:17
Для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були коректно введені її реквізити, які мають бути відомі лише її власнику.
В подібних випадках, якщо клієнт не підтверджує операції, при зверненні в підтримку, ми формуємо заявки на оспорювання платежів, однак, в ситуаціях, коли клієнт самостійно вказує одноразовий пароль для підтвердження операції (3DS) — такі оплати не можуть бути оскаржені як шахрайство, згідно правилам міжнародних платіжних систем.
Зі своєї сторони, ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам, також, має змогу не дати заволодіти своїми грошима.
Ось тут 👇 є декілька простих та корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
З повагою, ПриватБанк.

mlp711141
mlp711141
4 грудня 2021, 1:09
Искренне вам сочувствую… Чем дальше, тем хуже обслуживание в этом горе-банке… Бегите от них подальше, не доверяйте им свои деньги!
Jokets
Jokets
4 грудня 2021, 6:12
Кто снял, как сняли? Что за списание?
4 грудня 2021, 12:22
Шахрайство. оплатили, а интернет с моего счета.
zzz9090zzz9090
zzz9090zzz9090
4 грудня 2021, 13:04
В истории счетов, что написано куда ушли деньги? Але гараж? Пошли кофе пить
4 грудня 2021, 18:03
Вопрос привату. Кредитный лимит. Как заявлено автором. 6000. Украдено 15000. Ваши пояснения? Как такое возможно?
4 грудня 2021, 23:54
Никто не может дать ответ. Читаете ответа банка, и сами убедитесь. По поводу лимита все молчат. Стыдно видно.
7 грудня 2021, 20:20
Стыд и банк понятия несовместимые. Если это так. То приват скатился в такое дно, что наполнен мошенниками. Это грустно.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Несанкционированное снятие финансовых средств