Жахливий сервіс

zlemore 22 листопада 2021, 17:33
Опишу 2 ситуації із приватом після яких я остаточно прийняла рішення закривати всі рахунки.
Ситуація 1. Замовила універсальну іменну картку із фото 8 вересня за 150 грн. Картка мала прийти 17 вересня. 18 числа зателефонувала запитати, де картка і мені сказали, що буде доставлена до кінця вересня. В кінці вересня картку так і не доставили, я попросила поверення 150 грн. Менеджер залишила заявку на повернення і на наступний робочий день мені зателефонували і сказали, що картка очікує мене у відділенні з 15 вересня, тому кошти повертати не будуть, бо регламент не порушено. У відділенні менеджер наполягала, що картки моєї нема і переконливо просила прийти завтра. В результаті через те, що працівникам було абсолютно наплювати на мене, я ходила без картки більше місяця. Ніяких ні компенсацій, ні вибачень від банку, я так і не отримала.

Ситуація 2. Намагаюсь зняти валюту із рахунку ФОП для відрядження, що дозволено постановою НБУ № 200. Але співробітники банку просто не знають як це зробити і переконують мене конвертувати валюту в гривню, перераховувати гривні на картку для виплат і потім купувати валюту в касі. Підтримка стверджує, що зняття валюти із будь-яких рахунків в тому числі і депозитних заборонено. Хм, а чому тоді в інших банках можна зняти депозит у валюті?
Зняття валюти для відрядження дозволено НБУ і це спокійно роблять, наприклад, в Укрсиббанку. Але, на жаль, співробітники взагалі не знають, що потрібно робити із моєю заявою і посилають шукати мого особистого валютного менеджера, який відкривав рахунок. Як і де шукати того валютного менеджера звісно ніхто не знає.
22 листопада 2021, 19:25
Добрий вечір!
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратися в ситуації.

MykolaA
MykolaA
22 листопада 2021, 17:58
Таки да!
«Как предпринимателю забрать свои деньги в валюте
08 Июня 2021 Деятельность предпринимателей»
mlp711141
mlp711141
23 листопада 2021, 0:23
Искренне вам сочувствую…
Бегите от этого банка подальше. Вам они ещё немало кровушки высосут…
zlemore
zlemore
23 листопада 2021, 18:44
Я залишала свої контакти і скарги 4 (ЧОТИРИ) рази, на всі скарги відповідь була «Дуже шкода, що так сталось» і все. Я вже мовчу про те, що з мене рік списували гроші за використання картки, яка за моїм ФОП тарифом була безкоштовна, а співробітники ігнорували мої питання якого чорта з мене списуються гроші. Мовчу про те, що мені без моєї згоди без кінця включають кредитний ліміт без жодного сповіщення чи повідомлення, щоб я винна була % на рівному місці. Як спам прислати, то ви можете, а як повідомити, що включили кредитний ліміт, то звісно ж ні.
Оскільки співробітники взагалі ніяк не намагались вирішити жодну проблему, в мене немає абсолютно жодного бажання витрачати час на повторення одного і того ж вже в 5й раз. Відгук публікую лише для того, щоб інші користувачі знали, що ПриватБанк варто обходити. Накипіло.