Блокування картки

gorodok512 8 листопада 2021, 11:37
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Космонавтів, 142/3
Я військовослужбовець. Нещодавано банк заблокував мою заробітну картку. Всі нарахування на мою картку надходять від військової частини у якій я перебуваю на фінансовому постачанні. Призначення всіх зарахувань вказано. Під час спілкування з працівниками відділення Приватбанку відповіли що потрібно підтвердити походження коштів та потрібна довідка про доходи за 2020−2021 роки. ПИТАННЯ — відкіля іде ДИБІЛІЗМ. Я кожен рік запонюю декларацію, яку перевіряють відповідні органи. Всі кошти отримую тільки від держави. Чекаю на відповідь.
8 листопада 2021, 12:03
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

gorodok512
gorodok512
8 листопада 2021, 12:18
На свій коментар отримав відповідь: — «Добрий день!
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.»

Тоді будь ласка поясніть, походження якого зарахування вам виявилось підозрілим.
8 листопада 2021, 14:36
Мої картки банк також систематично блокує. Без пояснення причин. Їм просто подобається кошмарити клієнтів. Банк державний. Менше клієнтів то їм ліпше. Тікайте. Навіть Ощад не такий жахливий