Самий сучасний банк!

psheborskiy 7 листопада 2021, 20:12
Знімав кошти в банкоматі, гроші списало, банкомат написав, що сталась помилка і купюри не видав. 2021 рік на дворі, Ви що таке транзація чули? Таке враження що всі скілові працівники пішли по інших банках, а тут залишився один відстій. До сапорта дозвонитись не реально, зробили голосового бота, ви самі ним пробували користуватись? Після того, як насилу залишив заявку на повернення, кажуть чекайте 14 днів, ви що собі думаєте? У вас є запис з камер, логи банкомата, логи кожного пристрою в банкоматі, ви ж бачите що він кошти і не намагався видати, які 14 днів. Але правильно, для аналітики треба мати щось в голові, а не пусте місце. Кілька років назад, був топовий банк, а куди перейшов весь ТОП менеджмент і ІТ спеціалісти думаю знають усі. 😺
8 листопада 2021, 10:20
Перепрошуємо за незручності.
В деяких випадках, щоб опрацювати заявку треба зробити інкасацію, що дасть нам змогу впевнитись в тому, що кошти дійсно не були видані та визначити їх суму. Ви можете бути певні, що ми завжди прагнемо якомога швиде опрацювати заявку і за наявності збою повернути кошти клієнту.