Поповнення коштів через термінал

OlegGr 3 листопада 2021, 23:10
02.11.21 через термінал, який знаходиться за адресою вул. Урлівська 23 поповнював рахунок власної карти (індентифікація через карту). Після внесення коштів 3000 грн., в магазині вимкнулося світло, де знаходився термінал. Через 10 хв світло ввімкнули, термінал перезавантажився — операція зникла.
Результат: два дні двінків на гарячу лінію та особистому консультанту з переліком похвилинно всіх моїх дій, номера терміналу та адреси. Три заявки на повернення коштів- три відмови: пояснення- через годину ви поповнювали на дану карту кошти в сумі 1950 грн в терміналі, за адресою вул. Здолбунівська7г. Всі мої аргументи що три заявки на перевірку поповнення були офомленні на термінал TS208320 вул. Урлівська результату не принесли. Прохання перевести звінок на службу безпеки було відхилено. Оформлено четверту! заявку на перевірку!
Але технічно зрозуміло, що за два дні вже можна було зробити інкасацію даного терміналу, повернути кошти на карту і вибачитися, а не розказувати казки про технічний збій ТРИЧі підряд!!!
4 листопада 2021, 10:32
Приносимо свої вибачення за завдані незручності.
На даний момент кошти вже повернуто на вашу картку. Ви можете бачити повернення у виписці по картці в своєму Приват24.