Навязали кредит без моего ведома

dmitryzp1 25 жовтня 2021, 10:32
Відділення за адресою: Запоріжжя, пл. Інженерна, 1
Сегодня захожу на сайт, а там кредит на меня повесили. У меня принципиальное правило никогда не брать кредитов. Служба поддержки утверждает, что это из-за отрицательного баланса по счету. Но, как я писал в предыдущем посте, пару дней назад у банка произошел сбой, этот факт подтвердила их служба поддержки, она же уверяла, что % по кредитам не будет, что я могу дальше пользоваться счетом, что у меня с него деньги не списали, а только зарезервировались. Не смотря на то, что я не пользовался данным счетом, уже пошли проценты.
Получается та же беда — меня делают виновным в их ошибках.
25 жовтня 2021, 10:55
На картці може утворитися мінусовий баланс, якщо раніше здійснювалась оплата на певному сайті та на момент авторизації коштів було досить для оплати, але сайт відразу не підтвердив списання зарезервованої суми, тому сума була в доступному балансі і могла бути використана повторно клієнтом. В такій ситуації овердрафт є вимушеною мірою та необхідним механізмом, що дозволяє коректно працювати картковому рахунку та обслуговувати його, згідно вимог платіжної системи.
Інформація по овердрафту зазначена в умовах і правилах надання банківських послуг: https://privatbank.ua/terms
У разі виникнення питань у клієнта власника картки, він може звернутись в підтримку на нашому сайті https://privatbank.ua/. Наші фахівці 24/7 онлайн та готові допомогти.
Додатково, по вашому питанню створена заявка на повернення коштів. Вона буде розглянута, згідно регламенту міжнародних платіжних систем.

dmitryzp1
dmitryzp1
26 жовтня 2021, 10:46
Опять перекрутили все с ног на голову. Разберемся в суде.