Прихована комісія

Вадим Кирильчук 20 жовтня 2021, 8:55
Вітаю!
При оформленні ОЛХ покупки було списано несанкціонована зайва комісія. Подав заявку в кол центр. Обіцяли надати відповідь до кінця 15,10, потім перенесли на кінець 18,10 (повідомлення було в додатку). Сьогодні вже 20,10 — до цих пір ніхто не зв’язувався зі мною.
P. S. ПриватБанк — беремо i НЕ робимо
20 жовтня 2021, 9:29
Доброго ранку!
Банк не стягує комісію при оплаті в інтернеті, наприклад, коли ви оплачуєте купівлю товарів. У вашому випадку мало місце проведення платежу через сторонній сервіс. За проведення такого платежу передбачена комісія, що вказана в тарифах картки, а також на нашому сайті — https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-drugom-banke
На жаль, до моменту підтвердження і фактичного проведення платежу ми не маємо змоги бачити налаштування сайту чи сервісу на якому проходить оплата, щоб розпізнати, чи то звичайна оплата в інтернеті, або ж переказ коштів на рахунок в іншому банку. Сервіс на якому проводиться оплата має повідомляти даного роду інформацію або ж вказувати її в тарифах.
Наші колеги додатково зв'яжуться з вами після проведення перевірки відносно коректності наданої консультації в підтримці.