Невірне формування унікального ключа послуги

TataTK 16 жовтня 2021, 23:22
12.10 я звернулась на пошту help@pb.ua, бо протягом 1.5 місяців не маю змоги заплатити ком. послуги за одним з трьох домогосподарств, які знаходяться в одному місті та обслуговуються однаковими організаціями (окрім ОСББ) через помилку «Невірне формування унікального ключа послуги (продубльоване значення)». «З міркувань безпеки» мене відправляють в чат, де оператор пише, що мені необхідно уточнити рахунки отримувачів, і що, на жаль, не клієнти банку не можуть зберігати шаблони (а я вже років з 10 клієнт). Через брак часу, бо відповідей доводилось чекати, я не мала змоги більш детально обговорити всю ситуацію, тому 15.10 я знову написала на пошту з додаванням скринів та описом проблеми. Мене попросили надати додаткову інформацію, яка була відправлена в той же день. Сьогодні я знову отримую стандартну відписку про чат «з міркувань безпеки»! Тобто я вже вчетверте! повинна описати все і додати 10 скринів! Отже, я роблю висновок, що мої листи зі скрінами та фото ніхто не відкривав! Я не отримую заробітну плату за спілкування з вами, це ви отримуєте гроші за СПІЛКУВАННЯ зі мною, а не за відписки по шаблону. Це ваша робота — вирішити технічні питання! Вся інформація, яку ви просили, у вашій пошті! Працюйте!
17 жовтня 2021, 11:44
Питання передано на розгляд профільним фахівцям. Після перевірки наші колеги зв'яжуться з вами.

Jokets
Jokets
17 жовтня 2021, 5:31
Но, а если ошибка не со стороны банка окажется?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Невірне формування унікального ключа послуги